Pontos idő: 2017.12.11. 22:51

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 102 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Europa Barbarorum
HozzászólásElküldve: 2010.11.06. 15:51 
Rang 1

Europa Barbarorum (EB)

Kép

Hivatalos oldal:
http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?31-Europa-Barbarorum-(EB)

Kép

Az EB 1.2 letöltése:
http://www.europabarbarorum.com/downloads_mod.html
http://www.moddb.com/mods/europa-barbarorum
Az EB 1.21a letöltése:
http://www.mediafire.com/download/pyeov7jwwro2khm/v1.21a.rar (2016.05.25.)

Telepítés:
Az Europa Barbarorum az alapjátékkal is kompatibilis, azonban ajánlott a Barbarian Invasion, vagy az Alexander kiegészítők után feltelepíteni.
1. RTW 1.5
2. RTW BI 1.6
3. RTW Alexander 1.9
4. EB 1.1
5. EB 1.2
6. EB 1.21a

Marcus Aurelius írta:

Fontos tudnivalók még...
Néhány apróság amelyre a telepítésnél figyelni kell:
-Az EB Trívial scriptet, EB Documentationt,EB Recruitment Viewert telepíteni kell.
-Az EB 1.1. ,EB 1.2 - nek pontosan ugyanazt a telepítési utat kell megadni,amely lehetőleg a Rome főkönyvtára legyen,másképp nem működik.

Telepítés utáni teendők:
Ahhoz,hogy mod "feelingje" meglegyen az EB Campaign Scriptet aktíválnunk kell a következőképpen:
- Az EB Main Campaign indítása után kattintás a frakciónk által bírtokolt egyik városra ,feljön a bal felső sarokban a tanácsadó ,és itt rákattintunk a Show Me How gombra,és ezáltál aktíváltuk a scriptet,amelyet minden EB Main Campaignbe történő belépésnél meg kell tennünk.

Néhány dolog amire játék közben figyelni kell(megszakad a Campaign script):
-Körváltásnál,játékból való kilépésnél a kurzort városon kell hagyni.
-Csatatérképre történő belépés előtti mentést nem szabad visszatölteni.
A telepítésről röviden ennyi.

Az EB 1.3 letöltése és telepítése:
http://www.twcenter.net/forums/showthre ... 3-released!

Marcus Aurelius írta:

Egy általam használt minimodot is szeretnék megosztani amely az RS légiókat rakja az EB-be.

http://www.moddb.com/mods/europa-barbarorum/downloads/rs-environments-for-eb-12

A .rar állomány tartalma :
- ALX_pack3.exe : A camullus-i,polybius-i légiók számozását tartalmazza,illetve több kisebb módosítás.
- EOM könyvtár : Extended Offices Mod legjobban az RS II római vezetői rendszeréhez tudnám hasonlítani.
A légiók vezetését a legalkalmasbb családtagunk fogja megkapni egy-egy számozott, nevesített légió parancsnoki rangját, tehát a legatus legionis rangot, illetve a provinciák élére is a legalkalmasabb személyt ültethetjük kormámyzónak.
- RS légiók könyvtár : Tartalmazza a 13 Köztársasági légiót a Marius-i reform után, illetve a 22 Császári légiót , 2 Praetoriánus légiót, 11 Auxiliás cohorsot az Augustus-i reform után.Mindezt az eredeti EB egységek meghagyása mellett.

EB - RS légió minimod
Megjegyzés:Csak 1.9-es RTW Alex-el működik

Telepítés :
1. Kicsomagolod a .rar állományt
2. Készítesz egy biztonsági mentést az EB/Data könyvtárról.
3. Feltelepíted a ALX_pack3.exe modot.
4. Bemásolod a EOM mappa tartalmát az alábbiak szerint .
- Export_descr_ancillaries file-t az EB/Data mappába.
- Export_ancillaries file-t az EB/Data/Text mappába.
- Ancillaries mappát az EB/Data/UI mappába.
5. Bemásolod az RS légiók mappa tartalmát az alábbiak szerint :
- A csomagban található Data mappát másold az EB/Data mappába
- A descr_model_battle,export_descr_buildings,export_descr_unit file-okat az EB/Data mappába.
- export_descr_unit file-t másold az EB/Sp game edu backup és az EB/Mp game edu backup mappákba is.
6. Rome - Total War\EB\data\world\maps\base' and delete 'map.rwm' file.

Röviden ennyi , nekem eddig megy így, de még nem vittem végig ezzel a moddal egyszer sem, tehát az RS légió minimodot mindenki csak saját felelősségére telepítse!!!

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Europa Barbarorum
HozzászólásElküldve: 2010.11.07. 20:06 
Rang 2

Gabriel írta:
Üdv mindenkinek!

Az ideiglenes fórumon anno volt szó az RS légiós submodról, s ehhez szeretnék két dolgot hozzá tenni, mivel néhányan kérdezgettek a mod felől, illetve volt aki kipróbálta, de lefagyott a játéka.

1. A submoddal kapcsolatos leírás nem teljes: "Important Notice:

This submod enables you to recruit named RS Legions on ALEXANDER EB. As I have added lots of models to descr_model_battle.txt; most probably because of hard codes the other exes (RTW.exe and BI.exe) will CTD. So you have to either install ALEXANDER EB mod or LZ3's Minimod pack for alex.exe so as to install this mod."

Lényege, hogy nem Alexre kell telepíteni, hanem olyan EB-re amelyre már telepítve van ezen két submod egyike; ALEXANDER EB, LZ3's Minimod pack for alex.exe
Az elsőnek találtamcsak meg a letöltési linkjét: http://www.filefront.com/13812792/EAEM.exe

2. A nagy RSII láz kapcsán itt meg kell jegyezni, hogy a submod az RSI légióit teszi elérhetővé.

Hm ...

Ez érdekes mivel a topicból ahonnan egykoron leszedtem egy illető írta , hogy csak az Alex pack_3.exe nevű mini mod pack-ot (ez az LZ3's minimod pack)és az Extendend Offices Mod-ot használja.
Ezt annyiban alá is tudom támasztani, hogy nekem a fentebb linkelt EAEM.exe felteleptése után meghalt az EB . (kb 5-ször próbáltam és egyszer sem jutottam odáig sem, hogy legalább elinduljon.)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2010.11.07. 20:53 
Rang 1

Sziasztok!
Az "LZ3's Minimod pack for alex.exe" -t ezen az oldalon megtaláljátok, és még más jó kis submodokat is:
http://forums.totalwar.org/vb/showthrea ... I-MOD-PACK!

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2010.11.08. 10:25 
Rang 1

A helyzet az, hogy én magam még nem próbáltam, de az idézett szöveg a submod készítőjétől származik: http://forums.totalwar.org/vb/showthrea ... EXANDER-EB.

Szerk: rákérdeztem a fórumon és tévedtem, Alexre lehet csak feltenni az ALEXANDER EB-t. Én azt hittem pont az a lényege, hogy akinek nincs Alex-e az ezzel a submoddal annak valamiféle speckóit használja, ami lehet butaságnak hangzik azok számára, akik értenek valamennyire ezekhez a dolgokhoz, de én nem :D Viszont annyi maradt a régiben, hogy sima Alex nem elég, hanem az említett két submod valamelyike fennt kell, hogy legyen!

DAR így viszont a félrevezetés elkerülése végett az első hsz szerkesztésre szorul...
Mea culpa, mea maxima culpa :oops: :D

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2010.12.18. 19:37 
Rang 1

E nagyszerű mod új verziója az EB2 is lassan-lassan készül a Medi2 Kingdoms- ra.
A legújabb előzetes, a karthágóiak bemutatása:
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=401193
-gyönyörűek

Egy kínai srác csinált egy kis submodot, mellyel a Surrectumos új, szebb környezet bekerül az EB- ba. (én még nem próbáltam ki)
Ezen az oldalon lehet informálódni:
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=402056

Sziasztok! Örülök hogy az EB-nek is lett fóruma, két hete raktam fel a gépemre, nagyon szuper játék. Sába királyságával kezdtem el, jelenleg 6 tartományom van 15 év alatt, szépen haladok az Arab-félsziget elfoglalásával, de hamarosan el kell döntenem Egyiptom vagy a Szeleukida birodalom oldalán harcoljak a Közel-keleti háborúba.

Sábával 20 tartományig jutottam, most pihentetem arab seregeim. Elkezdtem Baktriával 34 tartománynál tartok, sokszínűbb nép mint Sába. Europa Barbarorum forever!

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni, hogy melyik submodokat ajánljátok ehhez a modhoz? A lényeg, hogy a submod(ok)a realitásból ne vonjanak le.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2010.12.19. 10:16 
Rang 7

TWO ADMIN
Szerintem bármelyiket kipróbálhatod :) Amelyik neked tetszik :P

TWO Steam csoport >>

Kép

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.15. 21:38 
(rang nélküli)

Helló!
Megtudnátok mondani hogyan lehetek biztos abban, hogy a script él?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.16. 10:41 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
Vankotaurus írta:
Helló!
Megtudnátok mondani hogyan lehetek biztos abban, hogy a script él?

Szia.
Ha a script nem működik azt észre fogod venni,mégpedig ha egy kőr nem 4 évszakból fog álni hanem csak 2.-ből.
Ebben az esetben kezdheted újra a kampányod hacsak:
Egy másik meghajtóra le nem mented a save könyvtárat,akkór mikor még jónak véled a script működését.
Az a legtisztább ha néha külön papiron ,vagy fejben vezeted az évszakokat.
MARCUS AURELIUS irta:
Telepítés utáni teendők:
Ahhoz,hogy mod "feelingje" meglegyen az EB Campaign Scriptet aktíválnunk kell a következőképpen:
- Az EB Main Campaign indítása után kattintás a frakciónk által bírtokolt egyik városra ,feljön a bal felső sarokban a tanácsadó ,és itt rákattintunk a Show Me How gombra,és ezáltál aktíváltuk a scriptet,amelyet minden EB Main Campaignbe történő belépésnél meg kell tennünk.

Néhány dolog amire játék közben figyelni kell(megszakad a Campaign script):
-Körváltásnál,játékól való kilépésnél a kurzort városon kell hagyni.
-Csatatérképre történő belépés előtti mentést nem szabad visszatölteni.

AVE SZALIN.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.16. 13:27 
(rang nélküli)

Köszönöm a választ, az évszakok... hát persze :roll:
de felmerült bennem hogy mi van akkor ha teszem azt egy diplomatám nem fejezte be a mozgást a körváltás előtt? Én a városon hagyom a kurzort --> körváltás --> a diplomata lép --> ? ez esetben a script marad?
abból amit fentebb írtál azt sejtem igen. de erősítsetek meg benne.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.16. 14:57 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
Vankotaurus írta:
Köszönöm a választ, az évszakok... hát persze :roll:
de felmerült bennem hogy mi van akkor ha teszem azt egy diplomatám nem fejezte be a mozgást a körváltás előtt? Én a városon hagyom a kurzort --> körváltás --> a diplomata lép --> ? ez esetben a script marad?
abból amit fentebb írtál azt sejtem igen. de erősítsetek meg benne.

A diplomata,vagy más egység,legio-nak a mozgása nem befojásolja a script működését csak a fentiek be nem tartása lehet a hiba.
Ne érts félre de nem csak a kurzort kell a városon hagyni kör váltás elött ,hanem rá is kell klikkelni az általad birtokolt városra.
A megoldás biztonsági mentés minden kilépéskor.
AVE SZALIN.
Nyugodtan kérdezz ha valami nem tiszta,szívesen segítek.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.19. 10:26 
Rang 6

ha epirossal kezdek taras mellett áll 1 romai sereg és csak 3 alakulat van a városba.
ha romával kezdek taras mellett nincs seregem viszont 7 alakulat van benne.
hogy is van ez? szivatva legyek mindenképpen!

parasztságnak tartom. beszélnek itt a valoságrol, oszt ojanok mint az ezoterikusok: szeméjes valoságok vannak. attol függ a valoság, hogy honnan nézem.

telepités: feltettem a 1.2, kitöröltem a mappát amire az volt irva, majd ez után is 1.1et ir ki. a "valdate install" & a "validate installation" meg nem csinált semmit. irják itt , hogy mennyi munka van benne. akkor miért nem fejezték be. más modnál (pl vikinges,rop) megnyomom az installt,elfogadom az szt, hejet mutatok, ok, exit; és nincs vele gond. 99,9%nál abbahagyták a munkát, modván jo lesz.

mikor elkezdtem irni még volt iminek válasza, mire befejeztem eltünt.

...száz harcot vívni és százszor győzni nem a legjobb a jók között. Nem is harcolni, mégis alávetni az ellenséges sereget: ez a legjobb a jók között

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.19. 12:50 
Rang 1

telepités: feltettem a 1.2, kitöröltem a mappát amire az volt irva, majd ez
hillman írta:
parasztságnak tartom. beszélnek itt a valoságrol, oszt ojanok mint az ezoterikusok: szeméjes valoságok vannak. attol függ a valoság, hogy honnan nézem.
ha epirossal kezdek taras mellett áll 1 romai sereg és csak 3 alakulat van a városba.
ha romával kezdek taras mellett nincs seregem viszont 7 alakulat van benne.
hogy is van ez? szivatva legyek mindenképpen!

Igen, így van. Azért, hogy nehezebb dolgod legyen, hogy a gépnek több esélye legyen ellened. Engem ez nemigazán zavar. Kihívás.

után is 1.1et ir ki. a "valdate install" & a "validate installation" meg nem csinált semmit. irják itt , hogy mennyi munka van benne. akkor miért nem fejezték be. más modnál (pl vikinges,rop) megnyomom az installt,elfogadom az szt, hejet mutatok, ok, exit; és nincs vele gond. 99,9%nál abbahagyták a munkát, modván jo lesz.

mikor elkezdtem irni még volt iminek válasza, mire befejeztem eltünt.[/quote]

Igen igyekeztek közelebb hozni a modot a valósághoz. A valóságot teljesen soha nem lehet leutánozni, sőt a játszhatóság, élmény rovására is menne a Total War ban.

telepítés:
telepítsd az 1.1 et, és azt a3 dolgot is amit a végén kínál (ezek a Recruitment Wiever, Trival Script meg egy másik. Telepítsd ugyanoda ezeket ahova az 1.1-et telepítetted.)
Ezután telepítsd az 1.2- t valahova. A lényeg, hogy az ennek telepítésekor keletkezett mappából mindent tegyél át oda ahová az 1.1 et telepítetted, és e másolás közben mindíg felülírás gomb.
Így 1.2 es verziód lesz.

"és nincs vele gond. 99,9%nál abbahagyták a munkát, modván jo lesz." -nem is fognak vele foglalkozni már, mert inkább az EB2 -n dolgoznak ami Medieval2 Kingdomson fog működni. Ettől függetlenül lelkes emberek az 1.2-höz készítenek javításokat, plusz dolgokat. (Ezeknek a plusz dolgoknak, javításoknak a jobb részéből készítettem egy csomagot is magamnak. Ha kell mint már írtam 1 szer feltöltöm valahova annak akinek kell, de ehhez szükséges feltelepített Alexander kieg..)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.19. 13:08 
Rang 6

na ezt kiprobálom még.
a javitást meg szerintem tedd mindenkinek elérhetövé. letöltöm és amikor ujratelepitem egyszer akkor felrakom az alexet is és megnézem.

...száz harcot vívni és százszor győzni nem a legjobb a jók között. Nem is harcolni, mégis alávetni az ellenséges sereget: ez a legjobb a jók között

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.19. 17:31 
Rang 1

Üdv néktek!
Készítettem egy submod csomagot az EB 1.2- höz. Megosztom veletek.
Alexander kiegészítőn megy annak jobb AI-ja miatt, így hát szükséges hozzá előbb feltelepíteni azt is.
Nemrég fejeztem be e módosítással egy Luszitán hadjáratot 224 kör alatt. Közben egyszer sem fagyott , vagy lépett ki. Tehát elég stabilnak tűnik.

Az ajánlott nehézség legalább: hadjárat nehézség- Hard , csata nehézség- Medium

A csomag tartalma:
- Permament fixes for 1.2 (kis javítások)
- Europa Barbarorum 1.2 submod pack 3.1 (sok kis javítás és plusz)
- LZ3's Custom EB fix adaptation (ez script javítás)
- Phalanx mod (a hagyományos falanxok hitelesebbek, pl mert zártabban harcolnak mint eddig)
- Az EB térképe a Roma Surrectum 2 stratégiai térképének textúráit használja
- Naval strat map add on (szebb hadihajó modelek)
- Lysander's Sihunet 7.0 AI Battle Formations Adaptations (Sihunet általi hadsereg felállás formációk)
- Extended Offices Mod (A "civilizáltabb" népek karakterei képességeiknek megfelelő rangot kaphatnak egy idő után.Pl: hadvezér, terület kormányzó stb)
- Eastern Hellenic Portrait Pack v0.5 (a keleti hellenisztikus királyságok karakterei közül némelyek reálisan keletiesebb ruhákat viselnek)
- Lykos' (small) Models Fix for Garamantine, Gaut and... (a Garamantin gyalogos és néhány szintén lándzsás északi egység modell lándzsahegy irányának javítása)
- The Unit Info Card Mod (a lövedékes egységek információs lapján megjelenik a lövedékük száma , és azok hatótávja)
- Roma Surrectum 2 csatatéri környezet!
- New fort/watchtower UI (a strat térképen telepíthető erődők és megfigyelő pontok képének javítása)
- Strat and Battle Map Borders Removal Mini- Mod (A strat térkép régió elválasztó vonalai nem látszódnak, és a csatatéren sem a piros határvonalak.)
- Néhány pártus egység egységkártyájának javítása

Letöltés innen: http://www.filefront.com/17817786/Msold ... etted.rar/

Telepítés:
0. Telepítsd az Alexandert!
1. Telepítsd az EB 1.1-et, és azt a 3 dolgot is amit a végén kínál (ezek a Recruitment Wiever, Trival Script meg egy másik. Telepítsd ugyanoda ezeket ahova az 1.1-et telepítetted.)
2. Telepítsd az EB 1.2 patchet valahova. A lényeg, hogy az ennek telepítésekor keletkezett mappából mindent tegyél át oda ahová az 1.1 et telepítetted, és e másolás közben mindíg felülírás gomb.
3. Töltsd le amit készítettem -> csomagold ki valahova -> a keletkezett mappából mindent másolj abba a mappába amelyikbe az EB 1.1 -et telepítetted. Persze közben mindig felülírással.
Kész.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.20. 07:35 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
Szia Imi.
A script javításon mit értesz?-miben változott a script?
Érdekelne a szub-od,de amikor 1 éve játszottam az EB-vel elég macerásnak tartottam a scriptet meg a reformok elérését is, nem beszélve az Augustusi-rol,
amit szinte csak a kampány vége fele volt elérhető.
Ha biztosítasz arról, hogy jobb lett,letöltöm és kipróbálom.
AVE SZALIN

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.20. 09:09 
Rang 6

azért vicces , hogy ne használjuk a csata elötti mentést. pedig akkor szokott kifagyni. tegnap 35p után fagyott ki a végjátéknál.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.20. 10:18 
Rang 1

Szia Szalin!

Az EB1.2 submod pack 3.1 valamit elront a script egy részében, ezért kell a script javítás is mellé. A készítője nagyon ajánlotta a külföldi fórumon ezt a kis dolgot, így hát beleraktam a submod csomagba ezt is. (Meg megnéztem más külföldiek, tapasztaltabb barbarorumosok miket raknak a játékba, és ez is szerepelt benne.)
Lényegében nem vettem észre, hogy változott volna.Bár egyszer érdekes dolog történt: játékba belépéskor elfelejtettem aktiválni a scriptet és úgy léptem kört, És nem történt semmi! ugyanúgy rendben volt minden! -most nem tudom hogy ez valami javítás vagy sem, de biztos, hogy az alapscripttől nem rosszabb!

"amikor 1 éve játszottam az EB-vel elég macerásnak tartottam a scriptet" -belelehet jönni. Nem egy bonyolult dolog. Csupán annyit kell csinálni, hogy: mikor betöltöd a hadjáratot akkor kattintasz egy saját településre, ekkor megjelenik bal-fent a tanácsadó és a tanácsadó alatti Show me how gombot kell megnyomni. ennyi. Ezt nem kell körönként ismételni, csak a hadjárat kezdésénél meg a betöltésekkor.

Egyébként valamely népeknek alapból nincsenek reformjaik. Például a Luszitánoknak.

..."nem beszélve az Augustusi-rol,
amit szinte csak a kampány vége fele volt elérhető.
" -Ez így rendben is van, így történelmi. Mert ez a reform a valóságban tényleg akkor volt amikor a játék nagyon a vége felé közeledik az éveket tekintve.

"Ha biztosítasz arról, hogy jobb lett,letöltöm és kipróbálom." -Én nem nyaggatok senkit, hogy játsszon már vele. Alapvetően én ezt a módosítást magamnak készítettem, de megosztottam veletek is hátha érdekel valakit.
Én számomra jobb lett. Akinek van kedve próbálja ki és döntse el maga hogy ízlik.

hillman írta:
azért vicces , hogy ne használjuk a csata elötti mentést. pedig akkor szokott kifagyni. tegnap 35p után fagyott ki a végjátéknál.

Én meg szoktam menteni csata előtt, és minden rendben működik utána is.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.23. 19:38 
Rang 6

azon vagyok fennakadva, hogy epirosz mijen erös és aggressziv. kirakták a makedonokat a szigetekre és kisázsia egy részét is megszerezték. már csak ott vannak, de békét még mindig nem akarnak. az is igaz, hogy az elején gyorsan békét kötöttem velük, mert rohantam hispániába mielött még megerösödnének az ottaniak.

ha nem megy a script akkor nem lesz reform?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.24. 12:47 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
hillman írta:
azon vagyok fennakadva, hogy epirosz mijen erös és aggressziv. kirakták a makedonokat a szigetekre és kisázsia egy részét is megszerezték. már csak ott vannak, de békét még mindig nem akarnak. az is igaz, hogy az elején gyorsan békét kötöttem velük, mert rohantam hispániába mielött még megerösödnének az ottaniak.

ha nem megy a script akkor nem lesz reform?

Így igaz!
És ha nem megy a script,egy pár forduló után ki is dob a játék,ezért érdemes biztonsági másolatot csinálni a save könyvtárról,hogy ne keljen újra kezdeni a kampányt.
AVE SZALIN.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.01.24. 19:15 
Rang 6

hát el is ment a kedvem.
mondtam én, hogy félkész.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 102 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC