Pontos idő: 2018.01.18. 17:35

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 3 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Medieval Total War: Viking Invasion
HozzászólásElküldve: 2010.12.13. 10:28 
Rang 6

Kép

Kép

Kép

(Aki ki akarja próbálni, a letöltések alatt megtalálja a Merciai mentést)

Miután föltelepitettük az alapjáték is kapott csomo uj alakulatot. az alapbol kapott spearman más kinézetü volt, mint a gyárthato. a magyarokat is játszhatová tette, de lehet , hogy azt is átirni kellett.
az volt ezeknek(shogun/medieval) a fö baja , hogy a lovasijjászok csak állva tudtak löni. a pikteknek bizony volt "mounted crossbowman"-je. Szinte minddel végigjátszottam. a piktek voltak a kedvenceim, de sokat játszottam merciával & a vikingekkel is. az elején nagyon pénzérzékeny volt és ezért nagyon meg kellett gondolni, hogy hány katonát etetünk; a kereskedelem itt is kulcsfontosságu volt(ez tette a hebridákat értékessé az elején; +1cucc). sietni kellett végig, mert minnél többet tököltünk annál több katonát tudott gyártani az ellen.
a vikingek rohadt pénzcsapdában kezdtek. álltalában a leggyengébben védett tartományt támadták. ha az szegény volt akkor meg is torpantak, mert a huscarlok onnantol elvitték a pénzuket( hercegeik nagyon jöttek). az álltaluk elfoglalt tartományt felmorzsolásos taktikával kellett kipucolni. álltalában a harmadik ijen után nem ugráltak többé. a viking flottát szintén felmorzsolással lehetett szanálni. man-t azt az értéktelen kupacot szinte mindig elfoglalták; ezért is kerültem másokkal, meg mert nincs ott semmi.
ha a vikingekkel játszottunk akkor a fönti szitut kellett elkerülni. a fösziget támadásakor a csapatokat azonnal kivonni. a pénzböl irországot & a hebridákat lenyomni, majd skocia felöl felgombojitani az egészet. ezen az uton a merciai határnál meg is nyertük a játékot.
a piktekkel 2.-3. körben kell nekiesni a skotoknak.csekéj csapattal csapatni:). majd a déli határt védve összeszedni a szigeteket man kivételével. oda ugyis a vikingek mennek becsapdázodni. ezután az irországi fösereggel szépen a sárgák déli részére támadunk & egyidöben a 2déli határunkon a lassan összeszedett seregeinkkel is elindulunk lefele.a 5 tartományábol 3 a miénk; ezzel megroppantottuk és immár 3 sereggel mehetünk lefelé. még pár tartomány & nyertünk.

már telepitem is.

a kampány játék simán fut. ellenben a csatamezö vibrál, az egér lenyomatot hagy & semmi se történik,megfagy. visszaolvastam; de megoldást nem leltem.(geforce 8600gts)

segitsetek! gyorsan

...száz harcot vívni és százszor győzni nem a legjobb a jók között. Nem is harcolni, mégis alávetni az ellenséges sereget: ez a legjobb a jók között

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Medieval Total War - Viking Invasion
HozzászólásElküldve: 2011.01.10. 23:21 
Rang 6

a romára csodásan megcsinálták.
Viking Invasion II a cime. csináltam is neki topicot, hogy ti is megtalálhassátok.
a zenéje hátborzongatoan jo és a felujitásban is megtartották.

...száz harcot vívni és százszor győzni nem a legjobb a jók között. Nem is harcolni, mégis alávetni az ellenséges sereget: ez a legjobb a jók között

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Medieval Total War: Viking Invasion
HozzászólásElküldve: 2012.11.10. 17:26 
Rang 1

Nekem mindig összeomlik a gazdaságom... :S Mit lehet ellene tenni? Van valami tuti tipp rá?

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 3 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC