Pontos idő: 2017.11.25. 11:03

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 615 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Rome Surrectum II [letöltés]
HozzászólásElküldve: 2011.07.02. 10:10 
Rang 1

Készül a 2.2- es patch.
Többek között készülnek bele ilyen szép kis kelta települések:
http://www.twcenter.net/forums/showthre ... 441&page=4

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.05. 08:26 
Rang 1

Sziasztok!
Van valami hír a 2.2-ről ha esetleg kiadták akkor dobna egy letöltési linket. Előre is köszi !!

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.08.06. 10:35 
Rang 1

skin88 írta:
Sziasztok!
Van valami hír a 2.2-ről ha esetleg kiadták akkor dobna egy letöltési linket. Előre is köszi !!

AdjIsten!
Még készülőben van.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Rome Surrectum II
HozzászólásElküldve: 2011.11.21. 11:02 
Rang 1

Szia!!!!!
Nem szeretnélek zavarni én egy nagyon kezdő,nem annyira hozzá ártő telepítő játékosvagyk akinagyonoda van ezért a játékért de a feltelepítésekbennem ovk otthon,nagyon nem segítenél nekem kérlek egy nagyon pontos leírásban h csináljam!!szépen leírva lépésről lépésre!!nagyon megköszönném:)
Gabriel írta:
Üdv!

Én már megjelenése óta nyomom az RSII-t, s minden szuperál.
Telepítésnél lényeges, hogy tiszta (!!!) játékra tegyétek.
Roma, 1.3, 1.5, BI, 1.6, Alex ez a helyes sorrend. Minimum 1.5-ig fel kell peccselni.
Hibaüzenetre: amennyiben fekete képernyős és zöld szöveges dolog jön elő, csak várni kell, illetve Alt+Tab-bal továbblépni! Ennek nincs jelentősége. Körváltós, csata utáni lefagyás benne van a pakliban, a készítők nem tudnak vele mit tenni (legalábbis ők ezt mondják :lol: ) játékmenethez: akit elriasztott a 0 körös képzés miatti állandó, véget nem érő csetepaté, játszon 1 körössel, a 2.1-es peccs már ezt is javította.

Remélem tudtam segíteni!

-----------------------------------------------------------------------------

Elküldve: 2011.11.21. 12:05

Immperator írta:
Sikerült meg oldanom a problémát! Le töltöttem egy olyan verziót amit nem kellett pach-elni Csak föl telepítettem a roma+bi+alex aztán crack majd surrectum 2 --t és ment is Tehát a hiba az hogy nem mindegyik roma verziónál működik bár ezt eddig is tudtuk.Viszont agy lehet tudni hogy nem az van meg neked ami kell. Próbáltam gold rome-val is de annál fordult elő az hogy nem adott lehetőséget választani!Próbáljatok meg minél frissebb kiadást szerezni! Ha ugy kezdi a telepítést hogy a The Creative Assembly mappába telepíti akkor már félsiker! A sima Activision-os telepítéseknél nekem nem sikerült soha! Ja és ha olyan rome van ami régis és agyon van pachelve akkor ügyelj rá ha le szeded hogy a pach-ek is le legyenek szedve!
Szerintem ha olyan verziót töltöl le ahol a rome +bi egybe van , alex-et rakol hozzá persze előtte 1.6-os bi pach ha engedi akkor is működik!

Remélem tudtam segíteni!

Immperator

Szia!! olvastam h találtál egy módott amivel egyszerűbb megharclni,ésgyorsabb talán belinkelnéd h melyik ez hól találni4!??
köszi:)

-----------------------------------------------------------------------------

Elküldve: 2011.11.21. 12:47

Sziasztok!!!!
Nagy segítséget kérnék tőletek,főleg azoktol akiknek sikerült felrakni a Roma Surrectum2 és megyis nincs vele gondjuk!!!

Nagyon nagy játékosvagyokigyekszem minden jó módot kiprobálni és ez nagyon bejönne csak nemvagyok egynagy programozó telepítő letöltös beállítós zseni,így kérhetnék egy nagyon részletes leírást mit hogyan telepítsek fel sorjában és mit hova másoljak be mappákon belül!!??NAGYON KÖSZÖNÖM ELŐRE IS A RÉSZLETES LEÍRÁST!!!
ÁVROM!!:)

A KÉRDÉSEM MÉG:grafika jobb mint a sima alapjátéké fel van tuningolva v sima alapjáték grafikán fut!?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.12.02. 20:39 
Rang 3

TWO OMC Győztes ©
Sziasztok!
Tudna valaki ebben segíteni:
Amikor felrakom a RSII ami így történik rome+barbarian inv.+alexander+RSII, gold verzióm van. Mikor indítom a játékot akkor ez írja ki: generic error Unabled to find skeleton 'fs_s1-elephant_javelinrider'

válaszokat előre is köszönöm.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.12.28. 17:16 
Rang 4

Ebben a modban a rómaiaknál van polgárháború ?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.12.31. 12:34 
Rang 1

üdv.
én feltelepítettem így: rtw+1,3+1,5+rs2.0, elindul csak annyi a gondom, h nincs kampány mód csak csaták...

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.01.01. 15:16 
Rang 4

Nekem is az 1.5 re van feltéve és tökéletesen működik.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.01.07. 06:46 
Rang 1

sziasztok.
nem az asztali indítóikonnal indítottam, azért nem volt kampány.
most már jó
rómával vagyok eddig vagy 20 körön vagyok túl.
a mariusi reformokhoz milyen feltételek vannak?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.01.29. 16:21 
Rang 2

Az eveket nem visszafele kene szamolja ahogy haladok korol kore? Mert nekem felfele szamol, ez igy jo?

Teli torokkal ordítom a testvéri fülekbe, hogy a testvér a testvért szeresse, magyar a magyart szeresse és az ellenséget másokként kezelje, ne szeresse!

"De, le nem zárult! Van még a magyarban annyi hit, szeretet a hazája iránt, hogy „visszatérjenek a Rongyos Hősök!"

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.02.13. 09:06 

kipke írta:
Az eveket nem visszafele kene szamolja ahogy haladok korol kore? Mert nekem felfele szamol, ez igy jo?

Hali!
Ez azért van így ,mert Róma alapításától számítja az időt. ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.22. 11:30 
Rang 1

Megjelent a várva várt 2.5 patch béta, ajánlom mindenkinek! Új város modellek :) és még sok minden más...

Infó:
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?t=528165

Kép

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.03.23. 13:29 
Rang 1

Üdv mindenkinek!

Lenne egy olyan problémám, hogy felraktam a játékot, de nagyon sötét és elmosódott az egész. Nem értem mi lehet a gond a javítást is feltettem. Minden grafikai beállítást maximumra húztam fel, de valami egyéb gond van. Amikor belépek a menübe akkor még minden jó, de amikor elkezdi a játék betöltését a színárnyalat sötétre vált és minden kifakul. Bent a játék térkép is fakó, a római tartományok vörös helyett szinte barnának látszanak és nagyon szúrja a szemem ez a rossz fénykontraszt, így nem tudok játszani. Olyan mintha kiszívták volna a színeket. Valaki tud segíteni, hogy mi lehet a gond ?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.03.23. 16:57 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
Szia!

Más mod is van fent?
Az alap működik normálisan?

AVE SZALIN.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szalin 2012.03.28. 16:54-kor.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.03.26. 13:40 

Hali!

Nahát telepítettem Win7-re a 2.1-es verzió+leszedtem a 2.5 Béta verziót is, de még nem rakom fel.
A kérdésem az lenne,hogy amikor a mentett állás betöltésekor bejön a tanácsadó, hogy aktiváljam a Background Scriptet a "mutasd meg" gombbal, miért nem aktív ez a gomb?
Amúgy messze ez a legjobb mód amivel valaha játszottam, talán csak az EB van nele egy szinten. Bizonyos dolgokban még felül is múlja. ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.26. 16:53 
Rang 1

Üdv!

Nos a Fall of Rome patch rajta volt és az lehet, hogy zavarta. Viszont korábban amikor simán egyből az alapjátékra telepítettem ezt a módot akkor el sem indult. Pedig úgy csináltam ahogy írja a telepítési javaslat. Csináltam a feltelepített játékról másolatot és oda raktam fel a módot.

A következő lenne a kérdésem mielőtt Isten tudja hányadikra telepíteném és törülném a játékot. Először is valamilyen patch kell ahhoz, hogy menjen a játék ? Mert nekem az alapjáték amit feltelepítek nem az 1.5 verziós RTW és amikor 1.5-re felpatcheltem akkor viszont elindult, csak rossz volt a színek minősége.

Tehát ha telepítem csak az RTW-t BI és Alexander nélkül, ezt felpatchelem 1.5(esetleg más verzióra ?) utána csinálok klón mappát róla és oda rakom a módot akkor elméletileg menni kellene ?

Előre is köszönöm a segítséget!

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.03.26. 18:42 
Rang 2

Gabriel írta:
Üdv!

Én már megjelenése óta nyomom az RSII-t, s minden szuperál.
Telepítésnél lényeges, hogy tiszta (!!!) játékra tegyétek.
Roma, 1.3, 1.5, BI, 1.6, Alex ez a helyes sorrend. Minimum 1.5-ig fel kell peccselni.
Hibaüzenetre: amennyiben fekete képernyős és zöld szöveges dolog jön elő, csak várni kell, illetve Alt+Tab-bal továbblépni! Ennek nincs jelentősége. Körváltós, csata utáni lefagyás benne van a pakliban, a készítők nem tudnak vele mit tenni (legalábbis ők ezt mondják :lol: ) játékmenethez: akit elriasztott a 0 körös képzés miatti állandó, véget nem érő csetepaté, játszon 1 körössel, a 2.1-es peccs már ezt is javította.

Remélem tudtam segíteni!

Úgy néz ki neki így működik, próbáld meg te is így telepíteni!

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.03.26. 20:28 

Vagy én szoktam el a RTW-től vagy ez a mód 0 körös képzéssel H/H-on hogyis mondjam: vért kell izzadni. ;)
Ezt a script dolgot még mindig nem értem. Minek jön fel a tanácsadó,ha inaktív az a gomb :?: :idea:

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2012.03.27. 10:17 
Rang 1

Zagloba írta:
Vagy én szoktam el a RTW-től vagy ez a mód 0 körös képzéssel H/H-on hogyis mondjam: vért kell izzadni. ;)
Ezt a script dolgot még mindig nem értem. Minek jön fel a tanácsadó,ha inaktív az a gomb :?: :idea:

Szia !

Az mindenképpen fel fog jönni mert a script-t ott tudod aktiválni amit pedig úgy tudsz megoldani h mikor betöltötte a mentett állást akkor rákattintassz egy városodra és duplán a tanácsadó csajszi képére(bökd meg 2x :D ). Figyeld majd a pénzedet mert ha aktív a script akkor kapsz kemény 1 pénzt az addigi összeghez.
Remélem tudtam segíteni.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.03.27. 22:02 

Köszi!

Amúgy meddig meddig megy ez a mód? 280 évig vagy tovább :?:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 615 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Következő

Időzóna: UTC