Pontos idő: 2018.01.21. 04:44

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 313 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Rome II: Bugok (Hibák)
HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 15:58 
Rang 3

TWO Commiter | x2 ©
TWO Rome II 2013 Megateszt ©
BUGOK ( HIBÁK )

A Gamestar teszt nem hazudott. Az optimalizálás valóban siralmas, míg a shogunban very highon vígan elvoltam, most még a medium is idegesítően akadozik néha úgy, hogy közben pocsékul néz ki a játék (főleg fák közelében úgy vettem észre, ami lowon van).
Remélem, hogy ez egy patch keretében javításra kerül, mert idegtépő tud lenni...

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Élménybeszámolók
HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 17:52 
Rang 7

TWO Commiter ©
Hát többet vártam tőle.Az optimalizáció botrányos,a shogunt sokkal szebb grafikán tudom futtatni.A hadvezérek képei majdnem hogy ugyan azok profilban,ez is zavaró számomra.A politizálós részről is egyfolytában azt mondogatták,hogy na most ez mennyire fontos lesz meg minden...lóf*szt. :P Hozzá se kell nyúlni,hogy végig vidd a játékot.
Az online részről meg már leírtam a véleményemet..Számomra a Shogun után ez egy visszafejlődés,legalábbis első benyomásra.

"Amikor az ellenség elkövet egy hibát, akkor nagyon gondosan ügyelnünk kell arra, hogy ne zavarjuk meg őt ebben"

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 18:04 
Rang 4

TWO Commiter | x2 ©
Na na na. Az , hogy kell e azt 1 óra után ne állapítsad meg. 8-)
amúgy az tény:rohadtul optimalizálatlan, de nagyon szép experten, viszont ha összeérnek a sorok, egyenlőre nincsen az a gép amin legmagasabb beállításon nem szaggatna be.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 18:20 
Rang 3

TWO Commiter | x2 ©
Én belefutottam néhány még idegesítőbb hibába, nem tudom nálatok is szerepet játszanak-e.
Az egyik grafikai, mindegyik csatánál ilyen fekete sávok ugrálnak össze-vissza a csata közben, és nem kicsit zavaró, de gondolom ezt majd kijavítják.
Ami még rosszabb. A prológusban ostromoltam az etruszk főváros, és egyszerűen megbénultak a faltörő kosok. Nem voltak hajlandó nekimenni a falaknak, én meg csak ott álltam, mint egy szerencsétlen, és néztem, ahogy szétlövik az embereim.
Azt meg nem bánnám, ha azok a zöld buff jelek kikapcsolhatóak lennének. Néha úgy érzem magam, mint egy wow insta közben (ha kikapcsolható, akkor vak vagyok)...

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Hibák
HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 19:54 
Rang 2

Elindítom a kampányt, játszom... nézegetem... 3 percnél tovább nem tudtam még mert lefagy a kép, hang megmarad. Ötletem nincs, a gépet bőven jó. Még le is vettem High-ra hogy ne akadjon kicsit se.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 20:29 
Rang 1

Ha "Hibák", akkor szinte ugyan az, mint Sakkay-nak:
Egy GTX 660 TI 2GB DirectCU II Top-os VGA-val "Extrem"-re állította be alapból magát a játék, ehhez képest a Prologue-ban az első csatánál lazán leesik 14-15-re az fps, hogy ha ráközelítek a harcra. Számomra ez a legbosszantóbb. (Benchmark-ot futtattam, ott azthiszem 34,5 az átlag fps)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 20:47 
Rang 2

Nekem Ati 7770-em van.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 21:02 
Rang 7

TWO Veterán ©
TWO OMC Győztes | x4 ©

- Nekem a grafikával nincs bajom, sőt. Viszont valóban eszi a gépet.
- Az egységkártyák szerintem szépek, de túlságosan hasonlítanak egymásra, így nehéz gyorsan átlátni.
- Az AI még mindig buta. Ráadásul a gép partraszállásnál is megszenvedett, alig talált olyan pozíciót ahol kiköthet. (Shogunnál nem butább)
- A generális portrék tényleg csúnyák, de Shogunban is ilyen volt nem? Nekem már ott sem jöttek be.
- Hiányolom a megszokott csata előtti beszédet seregbemutatással.

+
- A zenék rohadt hangulatosak mindenhol. Főleg csata közben, nagyon eltalálták.
- Az UI először gáznak tűnt, de valójában sokkal egyszerűbbé tesz mindent, mint az előző részekben! Átláthatóbb, logikusabb, csak régi tw-seknek szokni kell, de megéri.
- A provincia rendszer is megkönnyíti, hogy ne kelljen végigkattintgatnom az összes várost, hanem egy helyről tudom kezelni őket.

49. Kelet-Római Birodalom // Házigazda: 49.
OMC Győztes – 32. Velence, 34. Német-Római Birodalom, 35. Jeruzsálem, 36. Frank

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 21:23 
Rang 2

Leglegleg minimumon is kifagy. Már ötletem sincs mit kezdjek vele. Úgy érzem nem a grafikával van gond. Valami ötlet?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 21:35 
Rang 3

TWO Commiter | x2 ©
Rikhy írta:
Leglegleg minimumon is kifagy. Már ötletem sincs mit kezdjek vele. Úgy érzem nem a grafikával van gond. Valami ötlet?

Egyértelműen nem a grafikával van a gond, valamilyen kompatibilitási hiba van nálad. Javaslom, hogy google nézegess pár ilyen steames témát, ahol hasonló problémák merülnek fel, és amennyiben ott nem találsz rá választ a többiek hozzászólásaiban, akkor te is szólj hozzá a témához (ekkor szoktak kérni dxdiagot, hogy lássák a pontos problémát).

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 22:48 
Rang 1

Emberek!
Olvasgattam kicsit külföldi TW fórumon és fps lagg-ra ezt a progit írták: http://www.razerzone.com/gamebooster
Én még nem próbáltam, szerintem holnap letöltöm. Elméletileg ez a progi megdobja egy kicsit az fps-t. Talán patch-ig ez is tud valamit segíteni.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 22:55 
Rang 1

Lejjebb vettem a grafikát, ultráról high-re most megy szépen nekem nem szaggat. (pedig a gépem nem egy erőmű)
Igaz alapegységmérettel megyek ami be volt eredetileg állítva.
(ha már itt tartunk, hogyan lehet az egységméretet növelni, mert nem találtam, lehet hogy már fáradok?) :shock: :ugeek: :)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.04. 01:52 
Rang 2

Grafikai beállításokban van az is, de ott ultra a max egységméret.

Nekem furcsa mod akadozás mentesen megy Extra beállítással, pedig vannak itt akiknek sokkal jobb a gépe az enyémnél. Na jó talán nagy csatában néha kicsit, de nagyon minimálisan szinte alig lehet észre venni. Talán a videokártya számít sokat Radeon 7850-em van (nemrég frissítettem a szoftverét is). Pedig még a kép mélységet is beállítottam, meg a video szerű nézet modot is kipipáltam. És nagyon szép, szebb mint a Shogun 2.

Hibának nem nevezném, de túl gyorsan hallnak az emberek ezen változtathatnának. Viszont AI az átlagos, esetleg reality battle mod segít rajta. Még sajnos csak a prologusra volt időm, de még nem játszottam végig, ott nem lehet nehézséget állítani ha jól láttam.

Eddig nekem nem volt semmi extra hiba pluszban amit észre vettem volna, igaz falas város ostromot sem csináltam még. ;)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.04. 10:44 
Rang 5

TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO Support tag
Másnál is teljesen randomszerű csatában, hogy elfogadja-e a játék a jobb duplaklikket támadás indításához a játék?

Legalábbis én azt vettem észre, hogyha jobb duplaklikkelek az ellenségre, hogy rohamozva támadjanak rájuk az embereim, sokszor nem indulnak meg, néha viszont igen. Ilyenkor egy hosszú jobbklikkel kell megindítanom őket az ellenre, viszont ilyenkor csak poroszkálva indulnak el feléjük, nem rohamozva... Így még egy klikk a mozgás gyorsítása gombra...

Ugyanez volt a rövid jobbklikkel, hogy néha működött támadás indításra, néha nem. Viszont ha területre klikkelek és nem ellenségre, mindig működik rögtön. Azaz csak nem az egeremmel lehet baj... :-)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.04. 11:07 
Rang 2

Hogy az Istenben lehetséges az 2013-ban, hogy egy ilyen játék nem támogatja a crossfire-t meg a SLI-t??
Komolyan falnak megyek...

Nem tud valaki esetleg egy kis infót, hogy kezdenek e ezzel valamit???

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.04. 11:13 
Rang 1

Velemenyem szerint ha a Surectum II meg ezt a Rome II osze kevernek mindegyikbol a jott belle tennek egy komoly Total War lenne belole :) :twisted: 8-) ;)

Leonyid Leonov

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.04. 11:54 
Rang 4

Highra állítottam az egységméretet, már nem szaggat a csaták alatt. Nálam olyan hiba volt a barbároknál, hogy partra szálltam és a vezér nem szált partra hanem a hajón maradt, de viszont az egységkártyája a szárazföldi egységek között volt, szóval se a vezért, se a hajóját nem lehetett irányítani.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.04. 11:58 
Rang 2

:)

A prolog hadjáratért kapható achiementet nem kaptam meg! :(

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.04. 12:01 
Rang 3

TWO Commiter ©
Az nálam is elmaradt. Ráadásul a 3 rész közül az utolsó 2 zárolva van, szóval előről kéne kezdenem, annyira pedig nem volt izgalmas, hogy újracsináljam az egészet.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.09.04. 12:02 
Rang 2

jaja de ha elkezded a 2. és kilépsz kilokkolja a 3. akt. :)

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 313 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Következő

Időzóna: UTC