Pontos idő: 2017.11.25. 07:39

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 215 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Divide et Impera
HozzászólásElküldve: 2014.05.11. 08:20 
Rang 1

Sziasztok!!!

Egy nagy kérdés főleg az okosabbaknak,erről tud valaki valamit!!???
Ha jól nézem olvasom bár nem írjál biztosra ez kiegészítés lesz a játákhoz egységekben!!??

Vagy hogy értelemzitek,mert rengeteg új egység van feltüntetve romának.........

Mit gondosltok!!??

valamiért nem akarja berakni a linket na még1szer!!
http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?649359-PREVIEW-Roman-Auxilia-Overhaul

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.11. 15:32 
Rang 1

A DeI 0.9-ben lesz benne. A Marius-i reform után lesznek elérhetőek az auxilás barakkban

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kijött e DeI 0.9.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.06.09. 21:09 
Rang 3

erre mondták hogy ez lesz a legkidolgozottabb és legkomplexebb?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.06.10. 08:48 
Rang 1

Elvileg igen. A TWC-n le vannak írva hogy mik a főbb változások.Sok új egység jött főleg rómához ,de most néztem högy már a 0.9d-t is kiadták (ebben kisebb hibákat javítanak).

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.06.11. 19:44 

ccccccc

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.06.12. 12:38 
(rang nélküli)

Sziasztok, a DEI módhoz vannak sub modok? Ha igen, hol ?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.06.12. 15:37 

TorgyanJozsef írta:
Sziasztok, a DEI módhoz vannak sub modok? Ha igen, hol ?

Azta leborult... :roll: ; http://www.twcenter.net/forums/forumdisplay.php?2036-Sub-Mods-for-Divide-et-Impera

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.06.16. 08:33 
Rang 3

no gyerekek ezt a DEI módok ki kell próbáljátok! Ilyen kampányom még nem volt!
Róma, DEI 9.0, 1.13-as patch .
A kezdő camillan unitok tök szarok . 37. körnél vagyok és vért izzadok hogy el ne bukjam a kampányt! :o
Brundisiumot rendszeresen támadja az illír horda + belépett a harcba ellenem az epirusziak is! nem tudom a várost elhagyni, szóval egy seregem(igaz nem fullosan) állandóan le van kötve itt . Időközben Kartágó elfoglalta szicíliát és délről szintén betört . Valamint a Makedónok kijutottak az illír partvidékre és röviddel utána be is támadták Arretiumot. északon 2 városomat is elfoglalták. egy seregemmel ugyan elfoglaltam Mediolanumot de kénytelen voltam visszavonni a makedónok miatt .( ezt a felmentő sereget viszont el is verték) Persze a város elveszett mert nem volt benne védelem, így a lázadók visszafoglalták. De a villágtérképen is nagy mozgások vannak ! egyiptomot szinte teljesen bekebelezte már Szeleukida, de a barbár nerviusok és a germánok észak itália határán vannak!

egy kérdésem lenne: a reformok most időhöz vannak kötve ugye? mégis mikor jön az első poliban reform?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.06.16. 10:03 
Rang 1

Időhöz is meg a birodalmad méretéhez is kötve van. Az első reform 3-s imperium szint és 70 kör (a körszámban nem vagyok biztos) után lesz elérhető. A második reform az 5-s imperium szint és 130 kör(a körszám itt se tuti)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.06.16. 19:52 
Rang 3

jujj akkor még jó messze vagyok tőle! 47. körnél tartok.Aruminiumot sikerült most éppen megint visszahódítanom. de már többször gazdát cserélt :D Makedónoktól nagy nehezen visszavettem, erre persze az a barbár nép aki Patáviumban van lerohanta, kellett 3 kör mire visszavettem. Korzika-Szardínia, Róma , Nápoly, Brundisium és Aruminium csak a birodalmam :shock:

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.06.17. 10:14 
(rang nélküli)

Kb. most lett kész a játék, a dei moddal pedig fantasztikus a játékélmény. Bár kíváncsi leszek a dei 1.0-ba mit raknak még.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.06.17. 10:45 

Az hogy szétfoltozták, még nem jelenti azt hogy kész van.
Fanatsztikus?! A DeI-ben is ugyanúgy elkap az agyérgörcs a csatákban, meg néha a kampánytérképen is.
A modderrek pedig nem tudnak normális harcrendszert, ostromot, hajócsatát, animációt, logikus(reális) kampánytérképet készíteni bár azért szép sikereket értek el(szarból várat); így ez a játék tulajdonképpen örökre elveszett a béta és gamma állapot között.

Talán két múlva már lesznek kiforrott használható alkotások, de ha a CA-n múlik akkor ne várjatok csodára. ;)

A DeI készítői azért elfogadhatóvá tették a kampánytérképet, meg a pilum hajítás modjuk tényleg fantasztikus, de még mindig elkap valami megmagyarázhatatlan düh amikor a csatákat nézem.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.06.20. 18:10 
Rang 1

Sziasztok,

A DeI legújabb verziójához készült frissített egység kártya?

A Strem-en csak a lentit találtan, de ez csak az új Auxiliary egységek kártyáit tartalmazza.
"BullGod style cards for Auxiliary units"

A többi egységét milyen néven találom a Strem-en?

Előre is kösz!

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.07.23. 20:19 
(rang nélküli)

Valaki tud megfelelő taktikát az új phalanxok ellen? Az új frissitésben szétlettek buffolva, szemből legyőzhetetlenek, ami gond egy városi csatában. Ott nem lehet megkerülni őket. Macedonókkal értelmetlen játszani, mert legyőzhetetlenek leszünk, Spártával pedig nem lehet játszani, mert Epirusz v. Macedónia bedarál. Próbáltam dárdásokkal, íjászokkal, majdnem működik viszont a kevés melee seregemet pillanatok alatt bedarálja a phalanx.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.07.29. 10:36 
Rang 1

Január óta először vettem elő a játékot, és kipróbáltam a DeI móddal, mit mondjak igencsak meglepődtem, főleg az AI nehézségi szintjén, végre van benne kihívás, és a csaták sem mennek le 8-10 perc alatt. De! Azt hiszem korai volt az öröm, mert ugyan hatalmas seregekkel simán fut a játék, amint egy fallal körülvett város ostromába kezdtem, játszhatatlanul akadozott...több mint másfél órát ültem előtte/végeztem egyéb dolgaimat, de kb a feléig sem jutott el a csata, így játszhatatlan. Akkor is ha minden low beállításon van. Ezek az ostromok meg ugyebár kikerülhetetlenek...

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.07.29. 15:50 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
Az első HSZ frissítve a 0.95a verzióra!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Közben megérkezett az újabb verzió 0.95c- re.

( Az első Hsz frissítve. ) ( 2o14. 07. 31. )

SZALIN.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.08.03. 07:32 
Rang 4

TWO Commiter | x2 ©
TWO Rome II 2013 Megateszt ©
Srácok. Mindenkinek ajánlom, elképesztően komoly munka van benne. Az új módnál élelmezni!!!!kell a csapatokat, és valami elképesztően bonyolult és reális a morál, mint a kampánytérképen, mint a csatákban. Pl az , hogy ha nincsen baj-városban helyezed el a sereget-el lehet felejteni, mivel rohadtul nem tetszik a helyieknek. Ha viszont megjelenik az ellen, örülnek neki stb. Jelenleg messze a legjobb mód.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.08.03. 11:08 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
Sakkay írta:
Srácok. Mindenkinek ajánlom, elképesztően komoly munka van benne. Az új módnál élelmezni!!!!kell a csapatokat, és valami elképesztően bonyolult és reális a morál, mint a kampánytérképen, mint a csatákban. Pl az , hogy ha nincsen baj-városban helyezed el a sereget-el lehet felejteni, mivel rohadtul nem tetszik a helyieknek. Ha viszont megjelenik az ellen, örülnek neki stb. Jelenleg messze a legjobb mód.

Így van.

Ezt mind én is tapasztaltam!
Sőt! Nem mindegyik hadvezérnél lehet ömleszteni a sereget, megvan a limit amit szerintem nagyon jó.

SZALIN.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.08.04. 17:36 
Rang 1

Sziasztok.
Én is a 0.95C-vel játszok,és az a baj,hogy a 120. körnél,körváltásnál lefagy.Többféle mentést kipróbáltam,de mindig csak a 120.-nál a Getae körváltásnál fagy le.Valaki találkozott hasonló gonddal?

Köszi.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.08.04. 20:37 
Rang 1

He
PriMortel írta:
Sziasztok.
Én is a 0.95C-vel játszok,és az a baj,hogy a 120. körnél,körváltásnál lefagy.Többféle mentést kipróbáltam,de mindig csak a 120.-nál a Getae körváltásnál fagy le.Valaki találkozott hasonló gonddal?

Köszi.

Hello!

Nekem is volt ilyen gondom,én annyit csináltam hogy éppen akkor hadban álltunk,és küldtem nekik egy béke üzenetet amit elfogadtak és utána jó lett,próbálj te is valami diplomáciai dolgot ami változtat a kapcsolatotokon.Vagy ha ez nem segít akkor szedd le a 095e verziót abban ezt már javították.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 215 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Következő

Időzóna: UTC