Pontos idő: 2017.11.25. 07:41

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 215 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Divide et Impera
HozzászólásElküldve: 2014.04.03. 08:09 
Rang 2

Zagloba írta:
Na volt egy kis időm;

Figyelem!

Kint van a 0.85-ös verzió: https://www.mediafire.com/?z617dj5or9512no

Ez a mod már most nagyon komoly, érdemes elolvasni miket hozott ez a verzió is. Mire eléri az 1.0-át el fogja érni az első Rome Surrectum vagy Europa Barbarorum modok szintjét!

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?632430-Divide-et-Impera-Download-link-(version-0-85-updated-02-04-14)

Igéretes,már teszem is fel!Ezek is frissültek:

http://www.twcenter.net/forums/showthre ... 3-Feb-2014

http://www.twcenter.net/forums/showthre ... -for-D-e-I

Ezt már tényleg nem lehet követni.Szinte naponta jönnek ki új modok,illetve submodok.Vajon ez a három új mod kompatibilis egymással?

Frissítés:A kérdésemre megvan a válasz!Kipróbáltam és hiba nélkül működik.Sőt a mentett állást betöltöttem és tudtam tovább folytatni a játékok. :D

"Az ember mozdulhat parancsra. A fiú követheti atyját. De ne feledd, ha királyok mozgatnak is téged, vagy hatalmasok, a lelkedért egyedül te felelsz. Isten előtt állva nem mondhatod, hogy mások parancsára cselekedtél, vagy hogy az erény nem volt járható út a számodra. Az nem lesz mentség."

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.08. 05:48 
(rang nélküli)

Sziasztok, a DEI mod kb. naponta frissül, a letöltött verziókban kompatilibisek a mentések?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.08. 11:36 
Rang 2

TorgyanJozsef írta:
Sziasztok, a DEI mod kb. naponta frissül, a letöltött verziókban kompatilibisek a mentések?

Szia!
Igen,gond nélkül tudsz tovább játszani! Legalábbis nálam így van. :)

"Az ember mozdulhat parancsra. A fiú követheti atyját. De ne feledd, ha királyok mozgatnak is téged, vagy hatalmasok, a lelkedért egyedül te felelsz. Isten előtt állva nem mondhatod, hogy mások parancsára cselekedtél, vagy hogy az erény nem volt járható út a számodra. Az nem lesz mentség."

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.08. 12:16 
Rang 1

http://www.mediafire.com/download/z617d ... _Impera.7z .Ez a mai ,már a 0.85c.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.15. 18:11 
(rang nélküli)

Üdv mindenkinek!

Az lenne a kérdésem, hogy másnál működik a DEI mod rendesen? Mert én még két napja játszottam vele, de a legutóbbi frissítés óta nem működik a játék. Steames verziót használok, a "műhelyből" szoktam leszedni, frissíteni a modot de nem szokott nagy kunszt lenni verzió váltásnál sem, mert max újra letöltöm a modot. De most hiába csinálom azt még mindig sárga felkiáltó jeles a modmanagerben. Próbáltam a TWC-s verziót de azzal sem sem működik. Indítás után pár másodpercel úgy kifagy, hogy még a Steamet is magával rántja. Ötletek?
Köszönöm a válaszokat!

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.16. 07:43 
Rang 2

BobaFett írta:
Üdv mindenkinek!

Az lenne a kérdésem, hogy másnál működik a DEI mod rendesen? Mert én még két napja játszottam vele, de a legutóbbi frissítés óta nem működik a játék. Steames verziót használok, a "műhelyből" szoktam leszedni, frissíteni a modot de nem szokott nagy kunszt lenni verzió váltásnál sem, mert max újra letöltöm a modot. De most hiába csinálom azt még mindig sárga felkiáltó jeles a modmanagerben. Próbáltam a TWC-s verziót de azzal sem sem működik. Indítás után pár másodpercel úgy kifagy, hogy még a Steamet is magával rántja. Ötletek?
Köszönöm a válaszokat!

Szia!
Én is letöltöttem a DEI frissítését a DEI 0.85d Patch 12 update (2014.04.15) ,de ez a verzió nekem sem működik.Már az elején kifagy,mikor elindítom a játékot.Töröltem és visszaraktam az előző verziót,ami fent volt.DEI 0.85c Rev.3 2014.04.09 Ezzel tökéletesen fut a játék.Szerintem valami bug lehet ebben a frissítésben,azért nem megy.Valószínűleg hamarosan kijavítják.Javaslom neked,hogy te is tedd vissza a 0.85c-t.Egyébként nekem is ott van a nagy sárga felkiáltójel az ikonok helyén.Van egy olyan opció a mod managerben,hogy ENABLE OUT-OF-DATE MODS.Ha ezt bepipálod,akkor a modoknál is megjelenik a kis zöld pipa a bal felső sarokban.Én is így használom.Szerintem ne használd a steames frissítést a DEI-nél.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.16. 15:09 
(rang nélküli)

Köszi szépen, akkor szerintem visszarakom az előző verziót.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.17. 17:54 
Rang 1

Sziasztok,

Hol t9lthető le a 85c? Kaphatok hozzá linket. Én csak a 85d-t találom, ami nem működik.
Köszi!

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.17. 18:05 
Rang 1

Az első hozzászólásban találsz linket.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.17. 18:13 
Rang 1

skin88 írta:
Az első hozzászólásban találsz linket.

Az is a 85dre dob, nem?
Ott van, hogy utoljára frissítve 2014.04.15-én tehát ez a 85d sajnos

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.17. 19:38 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
Pezo84 írta:
Sziasztok,

Hol t9lthető le a 85c? Kaphatok hozzá linket. Én csak a 85d-t találom, ami nem működik.
Köszi!

Nekem nem tudom pontosan melyik van meg ( nem szoktam leírni a verziószámot ), de mindjárt feltöltöm.
Ez biztosan működik az 1.11 -el.

SZALIN.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.18. 09:50 
Rang 1

Nekem nem tudom pontosan melyik van meg ( nem szoktam leírni a verziószámot ), de mindjárt feltöltöm.
Ez biztosan működik az 1.11 -el.

SZALIN.[/quote]

Szia,

Egykérdésem maradt. Hova töltötted fel? :)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.18. 15:56 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
Szia,

Egy kérdésem maradt. Hova töltötted fel? :)[/quote]

Itt a link: https://mega.co.nz/#!WIkSUKxQ!J1DpdJV6t ... lhNlp6cpgo
( Sajnos nem tudom melyik verzió, mert mindég ráfrissítem az előzőre. Majd kipróbálod, és nyilatkozol. )

SZALIN.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.21. 11:41 
Rang 2

Sikerült rájönnöm,hogy miért nem működik a DEI 0.85d nekem.Ez a frissítés már használja a CA 12 beta patch-et.Ha nincs fent akkor történik meg az,hogy nem indul el a játék.Ugyanis nekem még az 1.11 van fent.Gondolom nektek is.Akiknek szintén nem indul el a játék ezzel.Itt egy hivatalos link a 0.85c-hez.

http://www.twcenter.net/forums/showthre ... -(patch-11)-download-link

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.28. 06:40 
Rang 1

Üdv!!!

Találkozott már vki olyan hibával, játékból való kifagyással ami akkor történik mikor megjelennek a számozott légiók?
Egész pontosan az történik hogy megtámadok egy ellenséges sereget, romával vagyok és a légiómban van un számozott egységem. Elindul a csata betöltése majd kifagy. De ha olyan légióval csatázok amiben nincs számozott egység, minden gond nélkül le lehet játszani a csatát. Viszont ha két sereggel támadok és az egyikben van számozott akkor is kifagy.

Illetve még azt szeretném megkérdezni hogy mi lehet a hiba ha bullgod-os egységkártyás mod-ot használok és a számozott légióknál nem mindegyiknél csak fekete színű hiányos alakok jelennek meg a kártyán? Valamint nem mindegyik kártya vált át az általam használt mod-ra hanem marad az eredeti kártya használat.

Természetesen eredeti a játékom és korábbi verzióknál nem volt ilyen hibám.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

üdv megint én

Sajna nem írt senki de hát ez van. Azt szeretném megkérdezni hogy letöröltem az egész játékot a rejtett fájlokat is.
Újra telepítettem és feltettem a dei modot, rendesen működik. Azonban ahogy felteszem a Caesars legions modot és az egyedi csatában kiszeretném próbálni számozott egységgel ugyanúgy kifagy.

Valaki esetleg ez információ alapján tudna segíteni?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.01. 15:17 
Rang 1

Sajna mióta nincs Zagloba megállt az élet itt.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.01. 16:48 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
papa1112 írta:
Sajna mióta nincs Zagloba megállt az élet itt.

Nem hogy nincs, csak más megbízást kapott ill. vállalt.
( Ki se bírná hogy ne legyen jelen. ) - És ez így helyes!

SZALIN.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.09. 07:35 
Rang 1

Hali

Olyan kérdésem lenne az angolul jól tudókhoz hogy rómával vagyok és sajna nem tudom hogy mi kell a katonai reformokhoz vki esetleg leírná pár szóba előre is köszönöm.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.09. 13:26 

"hogy van ez, vagy mint van ez?"- H.G.

A reform ha jól tudom évszámhoz kötött, de amint lesz időm és energiám; privátban kifejtem majd.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.05.09. 14:19 
Rang 1

köszi

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 215 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Következő

Időzóna: UTC