Pontos idő: 2017.11.24. 09:14

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 9 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Imperial Glory
HozzászólásElküldve: 2011.03.24. 12:00 
Rang 4

A játék a XVIII-XIX-ik század fordulóján játszódik, pontosabban a francia forradalom és a Napóleoni háborúk idején. A játék a totalwar sorozathoz hasonlón 2 részből áll, a térképnézeten irányíthatjuk a választott nemzet gazdasági életét, a diplomáciát és mozgathatjuk a seregeket. A csatákat RTS nézetben lehet megvívni. A tengeri csaták is lejátszhatóak és jól kidolgozott a diplomácia is. A játékban 5 válaszható frakció van, ezek a kor történelmét meghatározó nagyhatalmak:
-Brit Birodalom
-Poroszország
-Oroszország
-Franciaország
-Habsburg Birodalom

A játékban 2 féle játékmód van:
Pontgyözelem: 1790-1830-ig tart. A kampány során a megnyert csaták és háborúk után dicsőségpontokat kapunk és az a frakció nyeri a játékot aki 1830 ig a legtöbb pontot összegyűjti
Teljes győzelem: a teljes térkép meghódítása a cél, itt nincs időkorlát.

Kép

Kép

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Jack1987 2011.03.25. 16:23-kor.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Imperial Glory
HozzászólásElküldve: 2011.03.24. 14:53 
Rang 5

Én valamiért nem tudtam megszeretni. Elég könnyű volt, aztán meg unalmassá is vált. Az eleje volt inkább élvezetes, amikor a nagy semmiből fel kellett hozni az osztrákokat. De ezt leszámítva valahogy nem tudta áthozni azt az érzést, amit vártam volna.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.03.30. 09:25 
Rang 4

Nekem összességében nagyon tetszett, főleg a sajátos diplomáciai rendszer!

Kép

28.OMC - Orosz Nagyfejedelem, Házigazda
XX. OMC - Minden Germán Hadura
ELIT OMC - Egyiptom Szultánja
22. TATW OMC - Házigazda
30.KGC OMC- Szent Spanyolföld Királya, Házigazda
32. Gyors M2TW OMC - Magyarország Királya

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.04.23. 11:57 
Rang 4

Én csak a diplomácia miatt játszok vele :D , az a legnagyobb erőssége a játéknak :P

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.05.23. 17:08 
Rang 1

Régebben játszottam ezzel a játékkal, talán újra előveszem. Nekem kifejezettem tetszettek a tengeri ütközetek. :P

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.07.05. 18:45 
Rang 8

TWO OMC Házigazda ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO ADMIN Elismerés ©
Most kezdtem az Angolokkal, de egyenlőre elég rosszul állok.
Ha nincs időkorlát akkor előfordulhat, hogy még a 1945-öt is írok majd a játékban vagy azért már valamikor a 20. században vége lesz?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.10.08. 11:45 
Rang 8

TWO OMC Házigazda ©
TWO ADMIN Elismerés ©
Heló!
Azt szeretném kérdezni, hogy ehhez csináltak e olyan módot amivel a többi nép is játszható lesz?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.11.27. 12:49 
Rang 8

TWO OMC Házigazda ©
TWO ADMIN Elismerés ©
Na, hát találtam olyan módot amivel játszható lesz a többi nép, viszont akkor meg ezek nem lesznek játszhatóak így lényegében csöbörből-vödörbe.
Mivel még mindig nem sikerült működőképessé tennem a M2TW-t, így most kezdtem egy kampányt Ausztriával, amit szeretnék megosztani veletek, hátha más is kedvet kap a játékhoz (esetleg Multihoz).
Jelenleg 1804-nél járok és 1798-tól mostanáig birtokoltam a megtisztelő legerősebb katonai hatalom címet, viszont 3 a közelmúltban folyó háborúm következtében (bár mindet megnyertem) elvesztettem ezt a címet, így most a Franciák a legerősebbek. Jelenleg enyém Szentpétervár kivételével teljes Oroszország, beolvasztottam a lengyeleket és a Törököket és egy kisebb háborúval elvettem a Franciáktól Svájcot. Jelenleg nincsenek velem szimpatikus államok és háborúban állok a britekkel, de eddig csak vereséget kaptak a nyakukba (még egyetlen területet se tudtak szerezni és harmatgyengék), a franciák bivalyerősek, de attól még életképtelenek, övéké teljes Nyugat-Európa valamint Marokkó valamint megszerezték Piemotot is. Az oroszok miután úgy 10 éve vereséget szenvedtek az ellenem folyó háborúban (egyszerre megtámadott minden szomszédom) szinte teljesen megsemmisült, még Szentpétervár az övé és minimum 20 egységgel védelmezi így nem tudom bevenni, de jelenleg nem is nagyon szeretném, a poroszok voltak az elsők akik megtámadtak így ők vesztették anno a legtöbbet is, fél évig volt megszállva Brandenburg a többi területét meg elvettem, viszont mivel így szereztem egy északi kikötőt az Angolok fölszabadították őket (de utána meg háborúztak egymással egy keveset), most megint elfoglaltam őket mivel megszerezték az én érdekszférámba tartozó Lengyelországot.
Így hát a jelenlegi állás az, hogy vagyok én és van Franciaország, Anglia, Poroszország és Oroszország jelentéktelen, egy erős feltörekvő hatalom jelenleg Lombárdia és Finnország valamint még létezik Tunézia és Egyiptom.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.10.13. 20:24 
Rang 4

Érdekes, ezzel a játékkal még az előző gépemen játszottam, mert a nem vitte el az empire tw-t. Grafikailag sokkal fejlettebb a TW, de diplomáciailag és a kampány ai szerintem ebben sokkal élvezetesebb volt.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 9 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC