Pontos idő: 2017.11.21. 06:11

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Borderlands
HozzászólásElküldve: 2013.10.13. 18:34 
Rang 6

Kép

2009-ben dobta ki a 2k games a játékot. Ismeritek a dead islandet? Na az alapja ugyan az mész egy kaszttal felveszel küldetéseket és a sztorit élvezed. Nem jutottam el még sokáig benne, de én egyszerűen kíváncsi vagyok a történet folytatására. Szint rendszer van a küldetések és a leölt mobok után xp-t kapunk. Ez hozza, hogy skill is van. mindegyik kasztnak van külön speciális képessége és három talent fa amire kilehet magunkat pontozni. Különböző fegyverek kiegészítő dolgok..., kocsik, egy eszméletlen nagy világa van a játéknak. Még a harcok is mikor sok és erősebb ellenfelek ellen tűzharcot vívsz az nekem nagyon élvezetes:) De a nagy hátránya szerintem, hogy nincs egy nyíl vagy kis térkép amin lehetne nézni, hogy merre kell menni ezért néha megkel állni térképet nézni. Ja ha valakit nem fog meg a játék egy időn belül akkor enyhén szólva unalmassá tud válni. Egyedül játszani nem ajánlom. Kipróbálni kilehet , de a legjobb co-op-ban vinni a sztorit. (ne izguljon akinek nincs meg eredetiben mert törten is lehet ha érdekel, hogy dobj levelet vagy csak írj kommentárt)

magyarítás: Őőő... itt http://www.magyaritasok.hu/downloads/b találhattok kettőt és mind a kettőt tegyétek fel ha teljes magyarítást akartok.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Borderlands
HozzászólásElküldve: 2013.10.13. 19:44 
Rang 7

Tartózkodási hely: A Föld és a Nap között egy téglatestben ülök, melynek arányai: 5:2:4
A Borderlands a maga nevében egy kiemelkedő játék. Szeretem is emiatt, de az első rész nem volt teljesen átgondolva, és volt kaszt amivel gyorsabban lehetett végigpörgetni a sztorit, és volt, amivel lassabban. Nyilván ez a kasztok képességéből adódik, és coopban remekül össze lehet dolgozni, de egyedül egy kezdő játékos sokat szívhat vele.
A második rész sokkal kiforrtabb, mivel ott csak egy kaszt van(jelenlegi észrevételeim szerint), ami szívás, mivel a speciális képessége szinte semmire se jó.
Mindkét játékot ajánlom, főleg a benne levő humor miatt, voltak bennük olyan mondatok, amiken hangosan felnevettem. A DLC-k pedig külön rámennek erre, például a második rész DLC-je a Tiny Tina's Dragon Keep egy paródiája az ismertebb játékoknak.

55 - Szíria
58 - Angol
59 - Szicília
62 - Orosz
"Csonka Magyarország nem ország, egész Magyarország mennyország." Ismeretlen szerző

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.10.13. 19:48 
Rang 6

na ez most olyan, mint ha külön bemutatót írtál volna..:)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.10.13. 19:55 
Rang 7

Tartózkodási hely: A Föld és a Nap között egy téglatestben ülök, melynek arányai: 5:2:4
Igen, a tiédet elég hiányosnak éreztem, szóval írtam még pár sort a saját szempontomból.
Ja és a legfontosabbat még nem írtam le: A második részről végigjátszást készítek a youtube csatornámon, ami már egy ideje megy. Az első 67 rész coopban megy, csak aztán az említett DLC megoldotta, hogy azóta nem tudunk coopban játszani, úgyhogy azóta csak én viszem, csak átváltottam egy erősebb karakterre.(lévén szerencsésen belenyúltam a leggyengébb karakterbe, mikor elkezdtem játszani.)

55 - Szíria
58 - Angol
59 - Szicília
62 - Orosz
"Csonka Magyarország nem ország, egész Magyarország mennyország." Ismeretlen szerző

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.10.13. 20:04 
Rang 6

jó csak ez egy kicsit hülyén esett le. Mert nem írtad, hogy kiegészíteném az írásodat vagy valami..:) amúgy a 2.résszel még nem tervezek játszani, mert nincs magyarítás és ez a topic a nevéből is észrevehetőn csak az 1-nek szól.
Ezért sem említettem a második részt, mert azt nem is akartam.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 5 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC