Pontos idő: 2017.11.21. 06:20

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 10 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Mount and Blade: Napoleonic wars
HozzászólásElküldve: 2013.07.10. 18:39 
Rang 6

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
TWO OMC Győztes ©
Minthogy az idő telik, az Mount and Blade is újabb módokat kap, mint pl. ez.
A nevéből mint kiderül, a napóleoni háborúban zajlik, és az egyik legkedveltebb módja a játéknak. Régebben a Gladius volt hasonló cipőben de az NW megjelenése után megfogyott a játékosai száma. magyar klánt szinte nem is találni már ott és bár kétségtelenül izgalmas a római légióban szolgálni az NW a tűzfegyvereivel könnyen lekörzi. Az NW-ben továbbá 3 hivatalos magyar egység és 1 nem annyira hivatalos, mind inkább csak a barna ruhájuk miatt tekinthető magyarnak, található az osztrák császárság soraiban.
Jelenleg egy magyar klán is van kb 40 fős létszámmal. Az általános játéktól kezdve, melyben mindenki játszik össze vissza, a line csatáktól (2 vonal, vagyis 30-30 ember harcol egymás ellen, ezek úgy heti 2-3szor vannak)
Minden regiment általánosan tartozik valahová és havonta 2-3 szor pedig 100-100-fős ezredek harcolnak egymás ellen.
Itt egy videó a magyar regimentről: http://www.youtube.com/watch?v=ehBx0OkEAwI
a 77y pedig

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Mount and Blade: Napoleonic wars
HozzászólásElküldve: 2014.02.06. 16:39 
Rang 6

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
TWO OMC Győztes ©
Itt van egy pár lenyűgözőnek mondható videó a magyar gamerek helytállásáról a M&B: W, NW-ben:
http://www.youtube.com/channel/UCbLjYf6hrAiYwaKwnTURReQ

Aki szereti a Napóleon Total War-t és szívesen kipróbálná milyen egy sorban állni és hosszú óráknak tűnő másodpercekig tölteni miközben muskéták ropognak körülötted, az nézzen rá erre az oldalra is: http://3rdminnesota.enjin.com/ ;)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.04.19. 08:52 
Rang 1

TWO Commiter ©
Sziasztok!

Mount & Blade Napoleonic Wars Nr.32 magyar regiment tagfelvételt hirdet! Ha szívesen kipróbálnád az akár több száz fős line battle-ket vagy csak egy jó hangulatú
társaságban játszanál, vegyél fel steamre: god243. Bárkit szívesen látunk akinek megvan a játék, és heti kétszer el tud jönni eventekre./természetesen néhány
hiányzás miatt nem fogunk kirúgni senkit. :)/
egy kis kedvcsináló: https://www.youtube.com/channel/UCjwc_E ... hirdvWXS4Q

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.04.19. 15:47 
Rang 4

Szívesen csatlakoznék hozzátok! Régi veterán vagyok, 2008-óta játszom a Mount&Blade-el illetve ezzel a móddal az ingyenes mm3 russia/mount&musket verzió idejében kezdtem.
Jópár Regimentben megfordultam, szinte az összes régen alapított klánban szerepet vállaltam.
Viszont egy ideje szögre akasztottam a puskát, és csak magányosan játszottam, mivel problémám van a játékkal.
Egy ideje, amióta a Steamet a C meghajtóról átkonvertálltam a D-re mert ott több szabad helyem volt, azóta fordulnak elő a semmiből jövő kifagyások.
Álltalában akkor fordul elő, ha túlságosan nagy-részletes a térkép, vagy sokan vannak a szerveren/ botok is beleszámítanak/
Régebben is szerettem regimentekben harcolni- line battle-n szerepelni, de a hiba, és a gyakori fagyások miatt a szereplésem lehetetlenné vált.
Ha tudtok nekem segíteni , és megoldani a problémát, akkor nyertek egy veteránt akire mindig nagy szükség lehet. Ha nem, akkor maradok magányosfarkas...

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.04.20. 16:34 
Rang 1

TWO Commiter ©
Üdv,

Örülök, hogy érdeklődsz és természetesen egy veteránt még szívesebben látunk. Steamre vegyél fel nyugodtan (god243 néven megtalálsz), vagy mond meg hogyan tudnánk beszélni és megpróbálhatunk megoldást találni a problémádra is!

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.04.21. 17:20 
Rang 4

vacak a steam keresője, nem talállak.
Keressél engem te is! AZ én nevem termination122, és a Mount&Blade régi borítóképe van kirakva avatarnak:
Kép

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.04.21. 17:46 
Rang 1

TWO Commiter ©
Roppant érdekes, hogy a steam nem enged felhasználó név alapján keresni... Jó erre most rájönni, nem tudom mióta van ez így. Profilnév alapján megtalálsz 3DM a nevem (fehér alapon piros négyzetes avatar)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.04.22. 08:30 
Rang 4

Valóban rendkívül idegesítő a steam keresési mechanizmusa, volt hogy teljesen jól írtam be egy ember nevét, mégse találta meg. Nagyon pontosan kell minden apróságot beírni, hogy megtalállja.
Őt konkrétan csa úgy sikerült felvennem, hogy megkérdeztem milyen csoportban van benne, és úgy kihalásztam....
Úgyhogy ez vacak,de talán valamikor az életben megtalálljuk egymást. Addig is te is próbálkozz!

UI. megpróbáltam ezt is és erre sem hajlandó a kutyafattya Steam reagálni.... esetleg a regimentednek nincs csoportja steamen ahonnan rádtalálnék? Bármilyen csoport megfelelő....

frissítés: megtallltalak a szokott módszerrel az Nr 32 regiment csoportján keresztül.
a neved stimmelt nem értem mi a fenének ilyen s**r a steam rendszere... rühellem....

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.05.03. 02:53 
Rang 4

Lucius írta:
vacak a steam keresője, nem talállak.
Keressél engem te is! AZ én nevem termination122, és a Mount&Blade régi borítóképe van kirakva avatarnak:
Kép

Tudom hogy off. de csak szerintem nez ki ez a 2 ember ugyan ugy? (tronok harca es a mount and blade borijan levo ficko)

Kép

Civilization 5
Imperium Galactica
Nexus the jupiter incident
Crusader Kings
Men of War Assault Squad 2
Space Engineers
Heroes and Generals

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2016.03.08. 19:11