Pontos idő: 2017.11.23. 00:00

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 115 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Medieval Europe [ME] - Online, történelmi, böngészős játék
HozzászólásElküldve: 2013.05.02. 13:33 
Rang 4

TWO Commiter ©
Ismertető:

regisztrálni itt lehet:
http://www.medieval-europe.eu/index.php ... ster/18335

- A Középkori Európa böngészős játék, mely nem igényel letöltést. Egyedi kalandok és élet vár rád az európai sötét középkorban ahol a konfliktus mindennapos, a Pápa és a vallás nagyon befolyásos.

- Készen állsz elmerülni ebben a csábító világban és elhívatásodat beteljesíteni? Lehetsz gazdag kereskedő, bátor parancsnok, bölcs uralkodó de legjobb ha saját sorsod kovácsa leszel.

- Utazz Európába a csaták dicsőségét keresve, légy a diplomácia világának cselszövője, kereskedj termékeiddel és légy arcátlanul gazdag. A seregek és zsoldosok készen állnak az erőseket és tehetőseket szolgálni. Ha sikerül hatalmas vagyont gyűjtened vásárolj fellegvárat magadnak. Vagy szolgáld Uradat és akár nemesi címet kaphatsz.

Kiegészítések:

- A játék béta állapotban van, tehát folyamatosan fejlődik, újítják.

- A játék magyar nyelven is játszható!

- A játék többszöri belépést igényel, mivel a leghosszabb cselekvés is 7 órát vesz el

- Kezdőknek ajánlom, hogy takarítsanak börtönt ( ez 5 ezüst valamint 1 kenyér fizetséget ad), és szavazzanak naponta a játékra, ami szintén növeli az enegiád és a jóllakottsági szinted

-A játék elég erősen rpg alapú, nem egy travian, vagy ikariam.

- Bár nem kötelező, de a játékban játszó emberekkel létrehoztunk egy Skype konferenciát a játéknak. Amennyiben rendelkezel Skype fiókkal, keress meg engem itt privát levélben és felveszlek a csoportba, ahol sokkal könnyeben felteheted a kérdéseid, amire garantálom, hogy kapsz választ.

- Bárki, aki regisztrált és kérdése van felteheti ide is, de megkereshet játékon belül levéllel. Amennyiben valaki úgy érzi játszana, annyit kérek jelezze itt milyen néven regisztrált, valamint a regisztrációnál a pontjait hogyan osztotta szét.

- Remélem, hogy jöttök néhányan. Nagy szükség van új emberekre. Én is csak pár napja kezdtem, de az ország iszonyatosan szét van cincálva. Szerbek, osztrákok, lengyelek, románok mind lecsippentgettek a területünkből.

A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Holyaron 2013.05.04. 20:50-kor.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Medieval Europe [ME] - Online történelmi böngészős játék
HozzászólásElküldve: 2013.05.04. 15:10 
Rang 6

hol lehet regisztrálni?

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Medieval Europe [ME] - Online történelmi böngészős játék
HozzászólásElküldve: 2013.05.04. 20:49 
Rang 4

TWO Commiter ©
jaj, az lemaradt :mrgreen:

http://www.medieval-europe.eu/index.php ... ster/18335

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.05.05. 09:45 

Daniel Fekete néven regisztráltam. ^^

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.05. 14:23 
Rang 4

TWO Commiter ©
Megkérném azokat, akik regisztrálni szeretnének, hogy a karakterük vezetéknevének Tibay-t írjanak be, így dinasztiánk tagja lehet. Ez fogja jelképezni, hogy összetartunk :)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.05.07. 23:53 
Rang 4

TWO Szolgálati Érdemrend ©
Én már regeltem saját névvel, azt hittem ha kiválasztod a nemzetet, automatikusan egy csoportba rak velük. Legalábbis így lenne értelme.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 08:30 

Mit értesz csoport alatt? Ha Magyarországot választottad kezdésnél, akkor ott fogsz kezdeni. A skype csoport az más dolog, oda értelemszerűen külön kell jelentkezni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 09:08 
Rang 8

Csatlakoztam Kijevhez - már csak arra kellene rájönnöm mit is kell csinálni. :D

Ca3sar

"Mi a politika titka? Köss egy jó szerződést Oroszországgal" - Otto von Bismarck

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 09:36 

Írj a supportnak, hogy töröljék az accountodat és gyere Mo.-ra. Ez olyasmi mint az eRepublic, csak sokkal egyszerűbb egyelőre, mivel béta fázisban van.
Tehát itt nem a kedvenc népünket kell győzelemre vinni, mivel itt ha hozzájuk csatlakozol, akkor velük játszol. Gondolom arrafelé a hivatalos nyelv az orosz, míg nálunk a magyar és az angol. Tehát mindenképpen érdemes Magyarországon kezdeni. Már csak azért is, mert ha bejössz a skype csoportba, akkor leadhatod a drótot, hogy van valami terméked, amit eladnál, esetleg már eleve úgy termelsz, hogy megbeszéled valakivel, hogy megveszi tőled, kérdezhetsz bármit, válaszolnak. Tehát itt a kommunikáció nagyon fontos.
Egyedül nem fogod sokra vinni, hamar megunod. Ez nagyon community központú játék. ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 10:11 
Rang 8

Ahogy néztem az Angol a hivatalos nyelv szóval nem lesz probléma.
Amúgy meg mint mindenben itt is a kedvenc népemmel megyek - minden tekintetben. :)
És a korábbi multis tapasztalatokból kiindulva nem is olyan nagy baj hogy az nem éppen a magyar... 8-)

Ca3sar

"Mi a politika titka? Köss egy jó szerződést Oroszországgal" - Otto von Bismarck

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 10:12 
Rang 8

TWO Veterán ©
TWO OMC Házigazda ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO OMC Győztes | x4 ©
te renegát... :twisted: :mrgreen: :D

58.OMC -Német
59.OMC - Bizánc
61.Rome - Gall
62.M2TW -Bizánc

26.Crusades -OMC győztes -török
24.Teuton -OMC győztes -mongol
22.ThirdAge -megosztott OMC győzelem törpök
29. mego. OMC győzelem török
28. Dánia; 50.Elit Spanyol

"Nem mindig lehet megtenni, amit kell, de mindig meg kell tenni, amit lehet"
Bethlen Gábor, Erdély fejedelme

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 10:20 

Ca3sar írta:
Ahogy néztem az Angol a hivatalos nyelv szóval nem lesz probléma.
Amúgy meg mint mindenben itt is a kedvenc népemmel megyek - minden tekintetben. :)
És a korábbi multis tapasztalatokból kiindulva nem is olyan nagy baj hogy az nem éppen a magyar... 8-)

Ca3sar

Ahogy érzed. :) De gondolom nem fogsz naphosszat cseverészni a ruszkikkal. ;) Első napokon börtönt kell takarítanod, illetve érdemes szavazni minden nap, amit jobb lent találsz. Börtöntakarításért 2 óránként jár 5 ezüst, szavazni minden nap tudsz összesen 6 ezüstért. Amint összejön a 130 körüli ezüst, tudsz venni földet, amit termelhetsz különféle dolgokat. Érdemes körbekérdezned az ottaniakat, hogy miből van felesleg, illetve a legjobb, ha lebeszéled egy kereskedővel, hogy mennyiért venné meg bizonyos terményeidet, amiket ő aztán exportál külföldre - persze találhatsz helyi vevőt is, de Kijev nem túl fejlett, nem hinném, hogy túl sokat fel tudnának vásárolni a terményedből, de ezért jó a személyes ismerettség. Ha van egy szabó ismerősöd, akkor vele megegyezhetsz, hogy csak Te szállítod neki pl a gyapotot/pamutot. - amilyen árat mond, annak függvényében számolhatsz a költségeiddel, megéri-e befektetni. Érdemes azt is megkérdezni, hogy melyik régióban mi terem jól. Olyat érdemes termeszteni egy adott régióban, ami 100%-osan terem, tehát ez se mindegy.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 13:37 
Rang 8

Én inkább a hadseregek irányítását szeretem (TW játékoknál is a multi-single arány kb 70-30) de egy próbát megér. :)

Ca3sar

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 14:25 

Itt nem irányítasz hadsereget, itt maximum 1 katona lehetsz a hadseregben. ;)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 17:28 
Rang 4

TWO Commiter ©
Hadd csinálja a saját szakállára :twisted: Egyébként nagyon jó kis magyar csapat van skype-on, rájuk aztán nehéz panaszkodni. Engem is kisegítettek az elején, sőt már meg is van alapozva a jövőm, én leszek a fővárosi pogány templom papja :lol:

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.05.08. 19:37 

Hát, abban én csak a kötelezettségeket láttam, azt nem, hogy miért jó az neked, ha az összes energiádat imára pazarlod... :D

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.09. 07:48 

Kapcsolatokból származó befektetés: bent vagyok a skype csoportban, eléggé aktív vagyok és ma reggel megkeresett az egyik nagyobb játékos, aki egyébként szakács/fogadó tulajdonos/kereskedő, hogy akarok-e neki bértermelni? Osztottunk szoroztunk, elfogadtam az ajánlatát, most utal át 510 ezüstöt, amiből nagyon el tudok indulni, 15 nap múlva kell csak "fizetnem". Egy másik játékossal pedig arról állapodtunk meg, hogy bármennyi gyapotot termelek, ő azt meg fogja tőlem venni darabját fixen 3.2 ezüstért.
Erre mondom, hogy a közösség nagyon fontos, illetve a kapcsolatokból jönnek a személyes megbízások, munkák és ezekből lehet igazán elindulni. Később az ilyen kapcsolatok vásárlókat is jelentenek már saját termékekre, stb...
Ezért éri meg saját országban indulni.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.09. 21:47 

Helyzetjelentés:
Szerencsés kezdőnek mondanak a nagyok, sikerült jó üzleteket kötnöm. 3 napos vagyok, van 2 földem, ami gyapotot termel, 1 farmom, ahol birkákat nevelek, illetve 220 ezüst készpénzem. Van egy fix terményfelvásárlóm a gyapotra, illetve szerződésben vagyok egy fogadóssal, akinek tejet és gyapjút szállítok. Beindultak a dolgok... :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2013.05.10. 10:56 
Rang 6

nekem fogalmam sicns, hogy kell vagy esetle bármit c sinálni:D

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2013.05.10. 11:26 

Első két napban szorgalmasan kell takarítanod a börtönt. 5 ezüstöt kapsz érte. Illetve a jobb lenti sarokban, ahol van egy felfele nyíl, ott van 6 szavazás. Érdemes azokat szavazni, azért is kapsz pénzt. Össze kell szedned 135 körüli ezüstöt, hogy vehess egy földet, amin aztán termelni tudsz és el tudod adni a terményeket a piacon. Persze nem mindegy, hogy mit termelsz, Pesten csak a gyapot és a len terem jól. Viszont mindkettőből túltermelés van. Termelhetsz búzát is, az csak 50%-os hatékonyságú, de én pl megvenném tőled a szalmát, ami mellé keletkezik. Ha jól tudom egy aratással kapsz 3-4 búzát és 7-8 szalmát. Azt a szalmát megvenném tőled mindig, ha így döntesz... ^^ Persze ez még odébb van, első a börtönsikálás, pénzgyűjtés.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 115 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC