Pontos idő: 2017.11.21. 06:08

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 714 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: World of Tanks
HozzászólásElküldve: 2014.10.19. 09:26 
Rang 8

TWO Veterán ©
TWO OMC Házigazda ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO OMC Győztes | x4 ©
Akár Witmanról egy filmet... 8-) , s európai legyen, lehetőleg semmi amerikai ne (még a pénz se)
Vagy pediiig, volt nemrég egyik történelmi témában egy visszatekintés valamelyik magyar harckocsi alakulatról, h egy magaslaton beásták magukat és lenn a völgyben beözönlő orosz egységeket szétszórták, a visszaemlékezés szerint 20 perc alatt 14 ellenséges harckocsit lőttek ki. akkor irtam, h azt a 20 percet milyen szivesen megnézném felvételről... :D
Na, erről az esetről ha készülne egy film, valami bátor (és pénzesebb) magyar rendezőtől, az igen... 8-)

Lucius, szerintem nem is az igényesség miatt szerezték meg azt az egyetlen Tigrist, az nem amcsi erény :twisted: :lol: , hanem pont mert jól hangzik, vagyis reklám fogásból, ahogy Te is mondtad,
"ééééés szerepel a filmben az egyetlen fennmaradt, működőképes Tigris 1-es harckocsi is" :P

persze az értékéből nem von le, én is kiváncsi vagyok rá, amikor lehet, már töltöm is lefelé :lol:

A Fury prémtanknak szinte semmi értelme nincs röviden. Kb olyat tud majd, mind a sima, nem tudni még ugye, h milyen ágyu, milyen átütéssel, dpmel rendelkezik, de olyasmi lesz, mind a meglevők. A creditszorzója lesz magasabb, viszont az 5ös, 6os Shermanokkal eddig is elég tűrhetően lehetett keresni, s a derp ágyúkkal nagyon fun tankok.
A 6os Shermi Jumbo, amit kihuztam én, az első torony nagyon erős, szinte átlőhetetlen, s a remek depresszióval jól elvan egy egy dombon.

Magára még el is menne, de ugy tudom, h adnak hozzá 100%os legénységet, meg talán stabilizátort, meg mittomén milyen felszerelést, na ez már lehúzás. Mivel prém tank, más amcsi medből át lehet bele tenni a legénységet, igy felesleges külön embert is adni vele. S a felszerelések meg megvehetők creditért is, közben féláron is, szóval ezekért aranyat kérni, s főleg kiadni hülyeség... :twisted:

Hogy állsz a WoTal, meddig jutottál? Milyen tir meg ágak? Milyen néven, klánba megpróbálnáde? ;)

S Oswold, hozzád is lenne kérdésem. Első, h te törölted a wotos oszis accodat? Ha igen, második kérdésem is lenne, az h miéééééééééért?????? Vagy csak eladtad..?

58.OMC -Német
59.OMC - Bizánc
61.Rome - Gall
62.M2TW -Bizánc

26.Crusades -OMC győztes -török
24.Teuton -OMC győztes -mongol
22.ThirdAge -megosztott OMC győzelem törpök
29. mego. OMC győzelem török
28. Dánia; 50.Elit Spanyol

"Nem mindig lehet megtenni, amit kell, de mindig meg kell tenni, amit lehet"
Bethlen Gábor, Erdély fejedelme

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.10.19. 10:43 

Kép
Egy tigris a keleti frontról.
Kép

A japánok készítettek mangát Otto Carius-ról például, vagy elkészíthetnék az alföldi tankcsata azon epizódját amikor a magyar hk.-k honfoglalás kori hadicsellel szopatták be az őket üldöző szovjet harckocsidandárt.

Tunéziában elhiszem, hogy lemaradt bár el is távolíthatták azóta. Csak nagyon ritka esetben maradt el a réteg felhordása, mert ezt már a gyárban megtették és filléres megoldás volt. Normandiában még a hk.-k többségén rajta volt. Mondjuk csak a második réteg adta a jellegzetes mintát, úgyhogy akár azt is mondhatnám, hogy a filmben szereplő hk.-n csak egy réteg van. :lol:

"A zimmerit felhordását egy 1944. szeptember 9-i utasítás következtében beszüntették. Ennek több oka is volt. A zimmerit felhordás és száradása – még a leghatékonyabb módszerrel is – 4-5 napot vett igénybe, ami jelentős mértékben lassította a harcjárművek gyártását. A másik ok az volt, hogy a szovjetek valójában elenyésző számban alkalmazták a mágneses aknákat, különösen 1943-tól kezdődően, amikor is védekezésből támadásba mentek át és ezért a fent említett taktika háttérbe szorult. Egyes források az általános anyag hiánnyal is szokták, magyarázni a zimmerit “eltűnését”, de ez valószínűtlen mivel 1945-ben amikor a britek elfoglalták a Henschel Werke rajnai üzemeit mintegy 100 tonna felhasználatlan zimmeritre bukkantak. Tehát Németország elegendő anti-magnetikus anyaggal rendelkezett, csak éppen már nem volt rá szükség."

Kár hogy az angolok kezén van... ;)

Ja és gyertek WarThunderezni! Elképesztő háborús élményt nyújt már az arcade battle is. Bár még sok bogarat kell kiiktatni.... 8-)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.19. 11:43 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
War Thundernek van külön topikja, tessék odamenni. :) Csak az eléggé lent van a topikok listáján. Egyébként ha max grafikán és effekttel játszotok - de lehet anélkül is -, akkor tényleg elég akciódús az egész, amikor zárótűzbe kerülsz, vagy fentről repcsik csapnak rád, vagy éppen melléd zuhan le egy. :D
Meg itt nem úgy van, hogy a Ferdinándod simán szétkapja bárki, mert WoT-ban kb az összes tank átlövi a németek frontját azon a szinten, hanem itt a Ferdivel beszállsz egy dombra, és ha ügyesen forgolódsz, akkor sorba szedsz minden felbukkanó tankot, míg nekik alig van esélyük átlőni téged szemből. Azért ez is jóval reálisabb.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.10.19. 12:20 

Az afrikai harctéren még valóban nem alkalmazták a Zimmerit réteget, de ez a film szempontjából teljesen lényegtelen. Tulajdonképpen 1 évig használták a cuccost, viszont a film pont ebbe az időintervallumba esik.
Mindenesetre megint egy olyan film lesz ami megpróbálja bemutatni, hogy mekkora áldozatokat hozott az U.S. Army a háborúban... ;)

A World of Tanks-ban összehozták már az egyidejű hk. és repülő csatákat?

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.24. 17:31 

Na most mondják, hogy a film 45 áprilisában játszódik, így már értem miért nincsen Zimmerit réteg rajta.
Ez viszont még rosszabb a film készítőinek szempontjából, mivel erre az időre a "klasszikus" tigris már eltűnt a nyugati harcterekről... :roll:

Egy jó kis paródia A WoT szerelmeseinek a 'Fury'-ról:
https://www.youtube.com/watch?v=llmb33nIiNY

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2014.10.26. 21:54 
Rang 8

Érdemes az aranyat és az XP-t beváltani kreditre?

Ca3sar

"Mi a politika titka? Köss egy jó szerződést Oroszországgal" - Otto von Bismarck

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.10.26. 22:23 
Rang 4

Az aranyat beváltani kreditre a legnagyobb marhaság amit tehetsz vele.
Az xp-t nem tudod kreditre váltani. AZ elit /maximálisan kifejlesztett/ tankjaidon szerzett tp-t átválthatod aranyért szabad tapasztalattá.
Ha valami nem világos , vagy kérdésed van írj bátran, én 2011 óta játszom és mindenben tudok segíteni.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.10.27. 00:07 
Rang 8

Már kezdem átlátni a váltogatásokat.
Viszont jó nagy marhaság, hogy ha XP-t akarok kicsikarni a tankokból szabad XP-vé (ha jól értem) akkor ahhoz arany is kell (amit próbálok nem pazarolni).
Rámegyek amúgy a T-62-re, az lesz a nekem való jószág! :)

Ca3sar

"Mi a politika titka? Köss egy jó szerződést Oroszországgal" - Otto von Bismarck

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.10.27. 09:08 
Rang 8

TWO Veterán ©
TWO OMC Házigazda ©
TWO OMC Győztes | x4 ©
nem érdemes xpt free xpre váltani, lssan ugyis gyűl, s egy egy fontosabb modult meg lehet vele venni, amit tul sokáig tartana összeszedni, vagy nélküle tul gyenge a tank, pl egy egy jó ágyu, vagy pl a lánctalp. De a lánctalp helyett érdemes feltenni a felszereléseknél a tartalék láncot is akár, s akkor nem kell arra is költeni kezdetben.
Nem érdemes free xpvel tulságosan előreszaladni, átugrani tankokat, egyrészt mert a legénység nem fejlődik, ott állsz majd a nagy tankkal s alap legénységgel, másrészt meg te is fejletlen maradsz :lol:
kis tirben kell megtanulni játszani, s szokni a vonalat, ahogy fejlődnek a tankjaid. S 3 4 ezer csatát meg le kell nyomni, h kb kezdd megismerni, megérteni a sajátosságokat, célzást, az álcát, a spotolási rendszert, stb... ;)

58.OMC -Német
59.OMC - Bizánc
61.Rome - Gall
62.M2TW -Bizánc

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.10.27. 10:22 
Rang 8

Sokat Mechwarrioroztam és a játék kb ugyanabba a ritmusba és stílusba megy mint az.
Igazából jól haladok, ma meglesz egy jobb közepes orosz tank a tech tree-ről annál már fejleszteni fogom a legénységet és a cuccokat.
Amúgy Pistát szoktam keresni de még nem futottam vele össze. De ha meglátom alá pörkölök majd üdvözlésképpen! :D

Ca3sar

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.10.27. 10:41 
Rang 4

Bocskai! Ne haragudj de már miért ne lenne értelme átváltani az xp-t egy olyan tankról, amin már nem lehet mit fejleszteni /se modult, se újabb tankot/. Szerintem az aranyat erre a legcélszerűbb elkölteni, vagy prémiumtankra. Minden esetre ha marad egy kis felesleegs aranyam, azt mindig erre költöm.
Minden mással ami írtál egyet értek, valóban nem érdemes free xp-ből átugrani 1-1 tankot.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.10.27. 10:53 
Rang 8

TWO Veterán ©
TWO OMC Házigazda ©
TWO OMC Győztes | x4 ©
én ha elit lett a tank, beteszem a pipát a legénységi képzésre. Az a helyzet, hogy aranyat nem szoktam költeni free xpre, kevesebb van nekem annál... :roll:
Tavaly közben vettem egy egy havi prémet, az jól jön a credit szempontjából, ujabban azt se veszek. Szereztem 2 8as prém tankot, az IS6ot ész SPt, a küldikkel 8-) , ugy hogy most már nincs szükségem egyszerüen a prém fiókra, ha kell credit, 1 2 nap alatt elég gyűl a 8as prémekkel 8-)
Free xpt meg nemigen használok, inkább kiizzadom a gyengébb tankot is, arra szoktam freet, hogy pl ha kezdek egy uj ágat, nem szórakozom az alsó tirekben, hanem 5ösről inditok, pl most elkezdtem ezt az uj amcsi light ágat, a Chaffeet is átugrottam, s a 6os szintü T37el kezdtem :)
S még igy is felgyűlik a free xp, van vagy 100.000.

58.OMC -Német
59.OMC - Bizánc
61.Rome - Gall
62.M2TW -Bizánc

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.31. 14:42 
Rang 8

TWO Veterán ©
TWO OMC Házigazda ©
TWO OMC Győztes | x4 ©
van még vki aki játssza ezt? :lol:

Lett egy Pool medálom, vagyis 10 kill 8-) :D
http://wotreplays.com/site/2049592#erle ... r_de_chars

8as tirben 2000 alap xp, 6400 sebzés :D

58.OMC -Német
59.OMC - Bizánc
61.Rome - Gall
62.M2TW -Bizánc

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2016.06.13. 11:30 
Rang 3

Hoztam nektek egy videót a mai első csatámról. Többet nem merek játszani, nehogy elrontsam, mert ezt már csak rontani lehet. :D

https://www.youtube.com/watch?v=EQ8hWANpZpA

Julius videó krónika:
[url]
https://www.youtube.com/playlist?list=P ... JGBmPzS5KD[/url]

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 714 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 32, 33, 34, 35, 36

Időzóna: UTC