Pontos idő: 2017.11.23. 00:03

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 46 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: War Thunder bemutató
HozzászólásElküldve: 2014.04.13. 10:22 
Rang 1

nem kell fejjel menni a falnak
csak akkor támadj ha kiegyenlített vagy kedvező a harc,
és vonulj egyfolytában vissza.
néhány tipp:
repülj közel az ellenséghez.. hülyeség ilyen alacsony-szintű gépekkel távolról lövöldözni,
a kis 1-es szintű kétfedelűek jól fordulnak, de lassúak ( no meg simán leszedhetőek) csak sebességgel lehet őket lerázni
az amcsi repcsik kész repülő tankok.. az elején jól meg lehet velük tanulni a játékot mert jó sok találat kell ahhoz hogy leszedjenek
a bombik is jól állják a lövéseket, szóval náluk a motorokat kell lőni
ha megjavul a gépem én is újrakezdem
ez nem wow hogy mindegy hol talál ugyanannyit sebez, :lol: úgyhogy néhány tipp a lövésekhez:
a farok és a szárnyak felelősek a fordulásokért és a manőverezésért, szóval fordulékonyabb gépekkel itt kell kezdeni lövéseket. a motor ha leáll, csak vissza kell vitorlázni, de a vitorlázó gép könnyű célpont.. a törzs a legnehezebb célpont, ugyanis rengeteg találatot kibír.. a nyitott pilótafülkéből könnyű kilőni a pilótát, de azt is csak felülről.. :ugeek:

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.13. 11:26 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
IL-2-ztem, tehát jócskán van tapasztalatom abban, hogy hogyan működik a repülők mechanizmusa, manőverezése, nem ezzel van a gond. Eleve hogy céloznád be bármelyik részét is a gépnek? Már az nagy dolog, hogy egyáltalán el tudom találni ilyen célzási mechanizmus mellett a mozgó vadászokat, eleve egérrel játszom, joystick még rosszabb, mert nem reagálja elég gyorsan a manővereket. Egérrel meg ugye nem lehet szépen fordulni, vagy forgatni a gépet.
És pont, hogy amcsi gépekkel játszottam most, és 1-2 lövés után halott vagyok, szétszakad a szárny, vagy kilövik a motort és vége. Láttam olyat, hogy egy ellenség körberepült, 2-3-at belelőtt mindenkibe a környéken, és már hullottak is, mint a legyek, gyorsan 9 killt szedett össze. Eleve nem értem, hogy a lőszerbeállítások között mi a különbség. Lehet ilyen drága lőszer miatt szedik le a gépeket ilyen gyorsan? Mondom én 2-3 hitet belenyomok egybe, plusz critical hitet és másnak adja meg a kill-t, egyszerűen képtelenség az egész.
Amúgy meg ez a játék is a csak a pénzre megy, szerintem sokkal jobban megérné mindenkinek megvenni 1 euroért az IL-2-t, ahol minden géppel kapásból lehet játszani.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.13. 11:36 
Rang 4

TWO Commiter | x2 ©
Fejlettem gépeken a nagyobb kaliber nagyobbat is üt, + ha olyan lőszert tesz be (én pl gyújtó+ robbanó lőszert használok) azok már komolyan odacsapnak

"Az élet szép és bármit is juttat neked a sors, ne felejts el élni! Élni az egyik legritkább dolog a világon, mert az emberek többsége csak létezik."
Marcus Aurelius

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.13. 14:06 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
És ti egérrel vagy joystickkal játszotok?
Meg akkor mikor próbálunk meg együtt játszani? Hátha úgy érdekesebb lenne.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.13. 19:04 
Rang 4

TWO Commiter | x2 ©
Nekem csak egerem van így nincs sok alternatívám :)
A közös játékot illetően hétköznap eléggé kiszámíthatatlan vagyok, főleg hétvégén vagyok elérhető. De írjatok egy időpontot és megpróbálok alkalmazkodni ;)

"Az élet szép és bármit is juttat neked a sors, ne felejts el élni! Élni az egyik legritkább dolog a világon, mert az emberek többsége csak létezik."
Marcus Aurelius

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.04.14. 14:21 
Rang 1

sajna nem tudom, h mikor lesz gépem alkalmas rá :cry:
nem azért, de mivel a bombázok állják a sarat én olyan max 100 méterről lőttem, ahonnan minden golyó talál, és lehet is célozni.. :roll:
szerintem amiről te beszélsz, az, hogy nem mindegy a kaliber.. a 7 milisek csak megcsiklandozzák, a 12 milisek már megvakarják a másik hátsóját, míg azzal a fura he 112-vel amin csak !1db! 20 milis gépágyú van, 3 találatból leszedtem én is simán bombázókat :mrgreen:

edit1: egérrel szoktam játszani (no nem minivel)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.01. 12:06 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
Nincs valakinek egy beta kulcsa a Ground Forceshoz? :P Már nagyon kipróbálnám. :D
Sajna most láttam, hogy 28-ig volt akció rá, hogy lehet szerezni WT-ben, így azt lekéstem. :(

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.07. 17:48 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
Na, szereztem egy Nightly server hozzáférést a játékhoz, már csak meg kell várnom, hogy legyen szerver hozzá. :D
Egyelőre viszont csináltam az 1-1 elérhető német és szovjet kis tankokkal tesztvezetést, hát a tank fizikája messze jobb, mint a WoT-é, élethű futógörgők, driftelő, megcsúszó tank, megpörgő lánctalpak, sőt még sikerült felborulni is! :D Illetve a tank nem indul és áll meg azonnal, hanem hallatszik, hogy vált a sofőr, és kis késéssel áll meg illetve indul a tank.
És még a rádió antennája is ide-oda mozog a tankon. :D Nem is beszélve a realisztikusabb sár- és rozsdafoltokról a tankokon. :) Szóval itt tényleg úgy érezheti az ember, hogy egy élethű tankot vezet a terepen, és nem egy statikus, a gyárból most kigördült példányt csillogó festéssel.
Szóval a külső alapján messze jobb, mint a Wot, már csak a harcot kellene tesztelni élesben. :D Elvileg holnap délután lesz szerver.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.07. 18:48 
Rang 1

ezek az új "hd-modellek" a wotban pedig elég war thunder-szerűek :lol:

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.07. 19:18 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
Nem tudom, én amit játszottam azóta pár csatát az amcsi tankommal, ott annyit láttam, hogy fényesebb lett a tankom. xD Már mint nagyon fényes, mintha fakó lenne. :D

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.07. 20:28 
Rang 8

TWO Veterán ©
TWO OMC Házigazda ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO OMC Győztes | x4 ©
a görgök gyönyörű játékát azért remélem észrevetted :lol:

58.OMC -Német
59.OMC - Bizánc
61.Rome - Gall
62.M2TW -Bizánc

26.Crusades -OMC győztes -török
24.Teuton -OMC győztes -mongol
22.ThirdAge -megosztott OMC győzelem törpök
29. mego. OMC győzelem török
28. Dánia; 50.Elit Spanyol

"Nem mindig lehet megtenni, amit kell, de mindig meg kell tenni, amit lehet"
Bethlen Gábor, Erdély fejedelme

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.07. 20:58 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
Engem annyira nem győzött meg, szerintem nem térnek ki jelentősen, illetve eleve a WoT mapjai is fejlesztésre szorulnának, próbáltam kitéríteni az amcsi nehéz tankom görgőit, de csak annyit láttam, hogy képesek a görgők egymáshoz képest ívesen hajlani mondjuk egy árok szélén. A Ground Forcesban viszont rendesen lehajlik mindegyik sorra, ahogy mondjuk lemegyek egy árok kezdőpontján. Persze csata közben nem nagyon fogom figyelni, de így teszt vezetés alatt azért el lehet vele játszani párszor. :D
De pl. azt tudom leírásból is videók alapján, hogy az ütközés rendszere még nagyon bugos a játékban, általában fel akar mászni az egyik tank a másikra. :D

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.07. 23:31 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
Itt az új lehetőség belépést szerezni a Zárt Bétára!

http://warthunder.com/en/news/575-Join- ... -Europe-en

60 kill és 9 győzelem kell hozzá 4 nap alatt a repülőkkel.

Megpróbálom én is, mert ez a Live szerverre ad szerintem belépést. Hogy mi a különbség nem tudom, elvileg a Live a főbb beta szerver (legalábbis az kapott előbb eventeket is). :)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.09. 09:13 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
Végre sikerült kipróbálni a tankokat a harcban, és fejleszteni is néhányat az orosz ágon. :D T-26, Bt-7, T-50 meg az első T-34-es is meglett. Persze ha megnyitják a játékot, akkor mindent törölnek majd. Amúgy a németeknél lesz egy prémium Jagdpanther is. :D

Nekem tetszik a játék, bár első feltűnő hiányosság néhol a map textúrában volt felfedezhető, néhol nem túl kidolgozott az alap.
Én már olvastam egy játékot fikázó wot-os véleményét, szóval kicsit arra is reagálnék egyben.
A térképek tényleg nagyobbak, mint a wot-ban, elvileg ez valakinek nem tetszik, mert sokáig tart, amíg a harcba ér. :D Szerintem meg pont, hogy jobb, mert nem alakultak ki olyan dolgok, hogy vonatszerűen beállnak fent vagy lent az úton, és akkor lövik egymást a tankok a hegy sarkán lent délen, meg egymást tapossák a találatokért. Persze itt is van néhol olyan pont a pályán, de több a felállási lehetőség. Szóval a nagyobb pálya több lehetőséget ad szerintem, akár a kempereket is könnyebb lehet így hátba kerülni a pálya szélén. Szabadabbnak érzem az itteni pályákat, a wot-ban mindig ott az az érzés, hogy a pálya szélén is adott ösvényen lehet csak haladni, sőt a legtöbb esetben így van, tehát beáll oda két td és már át se lehet menni. (Bár elvileg itt a spawnkemperkedéssel lesz gond, azaz ha beállnak a spawn helyre az ellenséges tankok, és egyből lövik a megérkező új tankokat. :D )

A célzás is jobban tetszik, itt nincs az a dühítő eset, hogy vagy mellé megy vagy nem. Cserébe viszont nagyon kis egérmozgás is számít, a kis célkeresztet pontosan kell igazgatni, illetve színekkel jelöli (az átütés esélyét?), hogy hova érdemes célozni (zöld, piros és sárgás színek, a fehérnél nincs találat). De legalább teljesen rajtad áll, hogy tudsz-e célozni vagy nem és akkor nem a gépet szidod, hogy nem adta meg.
Itt is vannak még hiányosságok (vagy csak én nem találtam a beállítás), pl. nincs gyors zoom mód, mint a wot-ban, hanem veszettül görgőzni kell és elég sokat ráadásul, hogy végre elérjem a távcsöves módot, illetve a tankot sem tudom egyből lefékezni, nem találtam kéziféket vagy ilyesmit, így elég motorfékesen áll meg, ha csak nem nyomkodom a hátrafelé gombot, akkor talán gyorsabb a megállás.
A tank mozgása, a hangok nagyon jók, még a toronymechanika is recseg néha. :D
Nekem szintén nagyon teszik az árkában a WT spawnos megoldása, azaz ha van sok legénységed (járműved), akkor majdnem végig bent tudsz maradni a csatában, mert visszamehet másik tankkal vagy ugyan azzal, ha még nem érted el a limitet. Így kicsit olyan, mint a régi Battlefield zászlófoglalós harcai, nekem ez ténylegesen nyugodtabb játékélményt ad, mint hogy kilőnek egy lövéssel és kezdhetem az új csatát elölről. Itt visszamehetsz, és megpróbálhatsz áttörni a másik irányba, vagy nehéz tank helyett beülni a páncélvadászodba stb.

Sajnos itt tüzérek helyett zárótűz van, hát ez nem tetszik viszont. :D Nem tudom minek kell erőltetni a tüzérséget, jó talán a td-sek ellen gondolták ezt ki, nem tudom mennyiben van ennek értelme, én nem tudom még kipróbálni, sajnos ennek a kezelése sem egyértelmű. Ráadásul ha lesznek játékos repülők bent, akkor szerintem azok bőven elegek lesznek erre tüzérség helyet.

Ami még kevésbé tetszett, hogy a Panzer III-as simán elkapta szemből a T-34-esemet. :D Jó, van többféle Panzer III-as is, de na, azért a T-34-es jobb volt azoknál főleg páncélzatban.
Illetve volt egy nagy bug vagy nem tudom mi, de a T-34-essel nem tudtam becélozni egy orrom előtt lévő BT-7es tankot! Ez mi lehet? Azt azért nem hinném, hogy ennyire rossz lenne az ágyú lejtése a tanknak. :D Szóval ez vagy bug volt, vagy esetleg megsérült valami a lövegben, de nem értettem a dolgot.

Ha megnyílik a játék, én szerintem a szovjet közepes ágat (T-54), és német nehéz ágat fogom kihúzni elsőnek (tigrisek). :D

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.15. 13:41 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
Nos, ma az új frissítéssel megnyílt a tankos rész mindenki előtt, gyertek játszani! :D Oswold néven vagyok, jöhet szakaszba is, aki akar.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.15. 14:29 
Rang 7

Ha a WoT kicsit akadozott a gépen, akkor ez vajon mennyire fog?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.15. 15:31 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
Lu666 írta:
Ha a WoT kicsit akadozott a gépen, akkor ez vajon mennyire fog?

Meg kell próbálni, valaki azt mondta, hogy nála ez jobban ment valamivel, mint a WoT.
Mondjuk ha az FPS-t nézem kis grafikán, akkor nekem itt kevesebb az FPS-em, viszont az stabilabb is, pl a füst se vesz le annyi FPS-t itt, mint a WoT.

Hivatalos oldalon ez van, de nem tudom mikor frissítették utoljára. :D Szerintem 2 giga ram azért kell hozzá.

Minimal system requirements
CPU: 2,2 GHz
RAM: 1 Gb
Videocard: Nvidia GeForce 7XXX series or higher; AMD Radeon 1XXX series or higher
Free space: 8 Gb

Recommended system requirements:
CPU: dual-core 2,4 GHz
RAM: 4 Gb
Videocard: Nvidia GeForce 460 or higher
Free space: 8 Gb

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.15. 17:45 
Rang 7

Minden megvan, a kaka integrált videó kártyám csak a gond, hogy veszne meg :D
Talán teszek egy próbát, remélem kellően optimalizálható a beállításokkal.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.05.16. 15:41 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
Marha jó lett a játék. Még olyan dolgok is vannak benne, hogy pl a tankról leszakad a sárvédő vagy a köténylemez egy része. :D Meg amikor még a repülők is bombákat dobálnak, akkor aztán még nagyobb a látvány. Meg már nem is érzem olyan nagynak a pályákat sokszor így is elég akciódús helyzetek vannak. :D
Csak egyetlen dolgot nem értek, hogy 10 csatából miért bukok el 8-at, pláne úgy, hogy ha az első 4 között vagyok, akkor rendszeresen vesztünk, ha meg alig bírtam lőni tankot, akkor meg nyerünk. :D

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2014.10.16. 15:19 
Rang 8

TWO Commiter ©
TWO OMC Házigazda ©
Egy ideje nem játszottam, és most látom, hogy jelenleg már olyan is van a játékban, hogy megnézheted, hogyan lőttek ki, azaz végignézheted a lövedék pályáját, hol ütötte át a páncélod, és belül milyen sérüléseket okozott. Ez valami marha jó. :D

Itt egy videó róla, jó lehet nem annyira reális még, de szerintem nagyon látványos funkció.
https://www.youtube.com/watch?v=LyoK68OwvY8

Meg én olykor tanulok is belőle, hogy legközelebb ne úgy álljak be egy tankkal, vagy ne olyan szögben, pl a Ferdinándomra végül ráláttak, és nagyobb szögben is belőtték végül a motor tetejét, és ezt csak ebből a lövedék pálya mutatásból láttam meg.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 46 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC