Pontos idő: 2017.11.21. 06:13

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 2 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Game Of Thrones RPG
HozzászólásElküldve: 2012.12.25. 21:14 
Rang 7

Tartózkodási hely: A Föld és a Nap között egy téglatestben ülök, melynek arányai: 5:2:4
Kép

Platformok: PC, PlayStation 3, Xbox 360
Kiadó: Atlus
Fejlesztő: Cyanide
Megjelenés: 2012.06.07

Gondolom senkinek se kell bemutatnom a Tűz és Jég Dala könyvciklust amit George R. R. Martin ír(t). Ha esetleg mégis akkor ide kattintva elérhető a wikipédiája:
hu.wikipedia.org/wiki/A_tűz_és_jég_dala
Eme játék majdnem ott veszi fel a kezdőfonalat, ahol a könyv is. Jon Arryn hamarosan meghal, nekünk pedig van két karakterünk. Mors Westford más néven a Mészáros aki a Fal egyik embere, illetve Alester Sarwyck egy R’hollor papjai közül, aki mellesleg még Riverspring örököse is. Mindkettőjük egy különleges képességgel rendelkezik, Mors egy Varg és a kutyája nagyon jó szaglású, amikor irányítjuk akkor őrjáratozó embereket nagyon könnyen lehet eltenni láb alól. Míg Alester inkább R'hollort hívja segítségül és így a rejtett dolgokat találhatjuk meg. Feltűnnek olyan karakterek, mint Cersei Lannister, vagy Mormont parancsnok, bár főleg kisebb hírnevű emberekkel lesz gondunk.
A játék sztorija jó, a textúra kidolgozottsága pocsék és a térkép se túl nagy. A skillek nem annyira rosszak és az se rossz, hogy csatában a skilleket a játékot belassító space lenyomásával hívhatjuk elő. A gépigénye nagyon nagy, 11-15 FPS-m volt amikor az első élményeim videót csináltam róla(összehasonlításként, az AC3 majdnem full grafikán 24-30 szintén felvétellel).
Ha eltekintünk a grafikától és a kicsi térképtől és a nagyon magas gépigénytől szerintem egy egész jó játékot kaptunk. Mondjuk engem a Dragon Age-re emlékeztet, nem tudom miért. Rajongóknak kötelező darab, de egyébként nem ajánlom.

55 - Szíria
58 - Angol
59 - Szicília
62 - Orosz
"Csonka Magyarország nem ország, egész Magyarország mennyország." Ismeretlen szerző

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Game Of Thrones RPG
HozzászólásElküldve: 2016.05.31. 10:34 
Rang 8

TWO OMC Házigazda ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO ADMIN Elismerés ©
Én nemrég próbáltam ki ezt a játékot (le volt árazva :D ) és nekem tetszik. Tény, hogy a karakterek nem a legszebben vannak kidolgozva, de szerintem abszolút tűrhető a kinézetük és bár a látvány a legnagyobb gyengéje, de azt el kell ismerni, hogy az atmoszféra amit teremt nagyon jó. A Fal tényleg olyan, mint ahogy elképzeljük, és szerintem viszonylag nagy területet be is járhatunk belőle.
Nem életem játékélménye, de bárkinek szívesen ajánlom egyszeri végigjátszásra.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 2 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC