Pontos idő: 2017.11.22. 23:59

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 56 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Diablo 3 (2013.)
HozzászólásElküldve: 2011.04.22. 10:29 
Rang 1

Diablo, Diablo-Hellfire, Diablo 2, Diablo 2 - LoD
Annak idején nagy rajongója voltam... - egy Hack&Slash kategóriájú korcs műfaj, de óriási rajongótáborral. Lehet felteszem majd nyáron és kipróbálom megint :)
(Az összes eddigi résszel játszottam) - és picit én is várom a 3-at! ;)

Kép

Kép

Kép

...ez már a 3:
Kép

Tud valaki vmit a rendszerigényéről? Itt vannak még képek a készülő részről:

Kép

Kép

Kép

Ha tudok írok majd még infókat!

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Diablo
HozzászólásElküldve: 2011.04.22. 18:10 
Rang 6

a diablo 2 elött jött ki a dungeonsiege(1) ami sokkal szebb, jobb, több a lehetöség. igaz, hogy a gépigénye a duplája, de ma már az semmi.
a multi térképen koszálva simán átmehetünk akár 5szinttel durvább részre. azután meg jajgatva szaladunk vissza. kimondottan ajánlom.
full 3d és az eredeti 900ft.

...száz harcot vívni és százszor győzni nem a legjobb a jók között. Nem is harcolni, mégis alávetni az ellenséges sereget: ez a legjobb a jók között

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.04.22. 18:53 
Rang 1

Én maradok Diablo párti :) Ma sokkal többen játszák (milliók) a DS-ről már nem is hallani (amúgy ismerem, tényleg nem gyenge az sem).

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.04.22. 19:39 
Rang 6

a kettöt nagyon elcseszték(tul csicsás lett). nekem akkor lett meg amikor kiadták. a diablot is toltam, de csunya fapados ehez képest.a ds 1 világa keresztül kasul bejárhato a lineális páják hejett; a 2ben már ennek is lineális lett a pájája.
a ds-t az akkori barátnömmel néha napokig toltuk gép elött elájulva.

...száz harcot vívni és százszor győzni nem a legjobb a jók között. Nem is harcolni, mégis alávetni az ellenséges sereget: ez a legjobb a jók között

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.04.23. 12:00 
Rang 4

Szerintem a DS 2 is nagyon jó, de a Torchlight is nagyon ott van.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.05.14. 19:24 
Rang 6

a szuperfegyver:
biztos mindenki emlékszik a foglalatos tárgyakra. beleraktuk a köveket és azok összeadodtak. kivéve a mérgezést. ha ugyanis volt a fegyvernek alapbol mérgezése akkor a kö szorozta az alapot. kiegészitö utolso városában egy küldetés után 3foglalatot rakathatunk bármibe. a játék felétöl már tettem félre a mérgezös fegyvereket. a lényeg az volt, hogy 8mp-ig sebezzen. ebbe bele 2legnagyobb zöld követ & 1legnagyobb kéket, hogy fagyasszon is. ezekböl lett egy kb 300-700ig 8mp-n keresztül mérgezö fagyasztos fegyverünk. a következö végigjátszásig, a következö foglalatozási lehetöségig nem találunk jobb fegyvert. a max immunitás 75%, tehát az ellenálo föszörnyeken is sebezte a negyedét 8mp-n keresztül. mindez palladinnal brutális(sorozatütéssel). lehetett vele haladni, midenki kapott egyet, majd összecsuklott a méregtöl.

a diablo2ben

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.05.25. 10:10 
Rang 3

Én a Zy-El modot imádtam DIablo II-höz, nem tudom, ismeritek-e... ha jól emlékszem, 10x annyi léphető szint volt, tele új szörnyekkel, varázstárgyakkal, stb. az első 100 szint tiszta kínszenvedés volt, de utána.... zseniális.... 100-ik szintű whirlwinddel aprítani a hegyekbe tornyosuló szörnyeket :D

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.07.06. 10:07 
Rang 2

Lofwyr írta:
Én a Zy-El modot imádtam DIablo II-höz, nem tudom, ismeritek-e... ha jól emlékszem, 10x annyi léphető szint volt, tele új szörnyekkel, varázstárgyakkal, stb. az első 100 szint tiszta kínszenvedés volt, de utána.... zseniális.... 100-ik szintű whirlwinddel aprítani a hegyekbe tornyosuló szörnyeket :D

Hát, nem gondoltam volna, hogy TW fórumon olvasok Zy El modról: Ritka hogy ismeri valaki.
Nekem is kedvencem. 450-es szintig jutottam Nekromantával. Nagyon összetett mod, egész biztosan a legdurvább. Én a charm- vadászatra emlékszem. Volt három Zy-El artifaktom is, szóval egész ütős volt a sápadtarcú. Hell szinten Diabloig jutottam de ott már csak küszködtem. A szörnyek itt már olyan nagyot csaptak, hogy 25000 hp mellett is egy pillanat alatt kivégeztek.
Most egy másikkal ismerkedem, a mod neve "Resurrection of Evil". Könnyebb mint a Zy- El, de van egy pár cucc, aminek nem tudom a használatát. Hátha ismeri valaki.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Egyéb stratégia játékok
HozzászólásElküldve: 2011.12.29. 11:56 
(rang nélküli)

Sziasztok!
Meg szeretném kérdezni, tud e valaki valamit a Diabló 3 ról?
Mikor jelenik meg stb....., és kinek hogy tetszett a 2. ?

A válaszokat előre is köszönöm.

SHAKA.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Shaka 2011.12.29. 12:30-kor.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Egyéb stratégia játékok
HozzászólásElküldve: 2011.12.29. 12:03 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
Shaka írta:
Sziasztok!
Meg szeretném kérdezni, tud e valaki valamit a Diabló 3 ról?
Mikor jelenik meg stb....., és kinek hogy tetszett a 2. ?

A válaszokat előre is köszönöm.

SHAKA.

Üdv a fórumon Shaka.
-Úgy tudom az idén várható.
Addig is itt egy link:
http://cdgalaxis.hu/PC/15272/diablo-3.html

AVE SZALIN.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2011.12.29. 13:44 
Rang 1

Fantasztikus játék, igaz grafika nem a mai.
Én nagyon sokszor csak a grafika miatt álmosodtam el. :D

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.01.10. 17:03 
Rang 8

http://psgamer.web4.hu/cikk/diablo-3-ko ... egerositve
Úgy legyen. :)

Ca3sar

"Mi a politika titka? Köss egy jó szerződést Oroszországgal" - Otto von Bismarck

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.01.13. 16:37 
Rang 8

... és már cáfolták is. :|
http://www.computerandvideogames.com/33 ... -consoles/

Ca3sar

"Mi a politika titka? Köss egy jó szerződést Oroszországgal" - Otto von Bismarck

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.01.20. 15:03 
Rang 2

Tényleg nincs senki, aki ismerné a Zy- El, vagy a Ressurection modokat?
Neten minimális infó található róluk.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.03.17. 08:48 
Rang 7

TWO ADMIN
Aki játszott az első részzel, annak javaslom nézze meg:
http://www.youtube.com/watch?v=3suoMAzt ... re=related

- 6 perc alatt végigfut a játékon a csávó -és elpusztítja Diablot, van benne egy kis bug is, de az elvi lehetőség adott, én nagyot néztem :)

TWO Steam csoport >>

Kép

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.05.15. 11:48 
Rang 6

már idegesit pedig még csak települ. a rohadék battlenetre nem birok regisztrálni. és nem is értem mi a baja. idáig jelezte, hogy gyenge a jelszo. kijavitottam, de most ugyan semmit sem jelez csak nem fogadja el a jelentkezést. ennélkül meg nincs játék. ezért vegyek eredetit? a szemetek.

azért ez a battlenet szemetebb a steamnél is. a sztimen legalább a használati utasitás nagyja magyarul is megtalálhato.
ha nem tetszik a jelszom el se fogadja. a hungaryt sem fogadja el elsöre és utána is kérdöjelet rak mellé; mintha ijen nem is lenne.

naszoval.
aki a 2.részt szerette az ne vegye. aki ismerte a ds2-t az se. a diablo3 a torchlight kicsit átszinezve, az se mai. vicc hogy az egyre hasonlit és ebben a honapban jön ki a 2.rész. amiben még a kasztok is azonosak lesznek.

diablo 3mat vártam és a 400megás torchligtot kaptam 10gigás kivitelben. nagyon csalodott vagyok.(a dungeonsiege1/diablo2 összehasonlitásnál irták és ma is áll: diablo go home; az ördögfattyak ideje lejárt.)

javaslom az összehasonlitást a torchlight-tal. 1k a boltban vagy letölthetö.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.05.28. 11:51 
Rang 7

TWO ADMIN
Azért elég kemény dolog így helyből leírni... arról nem is beszélve hogy a tények és a statisztikák ellened beszélnek :)
Ha nem tévedek 4-5 millió eladott példány volt az első héten (a kis országunkból konkrétan eltünt az összes a boltok polcairól, sehol nem lehet kapni, elvétve egykét vidéki TESCO-ban még 1-1 darab maradt), amit én rendeltem az is Június elején érkezik meg.
Egy szakasztársam adott egy "Guest Accountot", ezzel ki lehet próbálni a játékot (némi korlátozás nyilván van), de nekem nagyon megtetszett, és ez még semmi a teljes játékhoz képest.

TWO Steam csoport >>

Kép

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2012.05.28. 12:41 
Rang 6

hát én játszom azota. kérlek probáld ki a torchlight 1et.
a páják pont ugy vannak elforgatva mint ott. az uj képzési rendszer is baromi hasonlo.
azontul a diablo 1-2ben random páják volta. itt másik karakterrel is játszottam és amikor ujrakezdtem minden ugyanott volt ugyanugy. a d1-2ben nem lehetett betanulni a pájákat. a kép sem forgathato is igy egy féloldalas világot kapunk.
a kasztok féloldalasak lettek.
a hentest démonhunterrel: pénzfogyásig halál majd vissza 5 szintet tápolni, majd ujra. akkor sem elsöre.
barbárral gond nélkül elsöre.

Idézet:
Ha nem tévedek 4-5 millió eladott példány volt az első héten
a propagandája mindig is erös volt.
a dungeonsiege1 mindenben felülmulta a diablo 2-t, az ujságok azonban a diablot dicsöitették. akkor a ds ellen csak azt lehetett felhozni, hogy ojanok a pájái mint a mostani diabloé. a ds1et fél évvel a d2 elött adták ki full3d forgathato tájjal. a d2 meg 2d-s volt, és mégis azt dicsöitették.

hamarossan végigjátszom; aztán a többivel is.
ha megismered a többi hasonlo játékot, akkor kb ojan a d3 mint a shogun2.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: DIABLO
HozzászólásElküldve: 2012.05.28. 16:14 
Rang 8

Amiben egyetértek: A Diablo 3 egy újraskinelt Diablo 2 egy l2 nap alatt összehozott új skill rendszerrel, amiket a régi rendszer skilljeiből emeltek át.
Ami miatt óriási az eladás az a név (Blizzard, Diablo), és az óriási hype.
Láttunk már ilyet - Modern Warfare 3.
Élvezhető, de közel se annyira, mint a körülötte levő őrület miatt kellene.

Amivel nem értek egyet: a Dungeon Siege nem volt jobb a Diablo sorozatnál - szebb volt, de a skill rendszer, és a történet sokkal laposabb volt.

Összesítve: ha jó RPG-t akarsz játszani, ami valóban változatos, folyamatosan megújuló, és minden tekintetben a legjobb (kivétel grafika, ami szerintem szinte másodlagos) nem kell messzire menned Blizardéktól - World of Warcraft.
Az új faj csúcsröhej (pandamaci), viszont a talent fa teljesen átalakul, ami az eddig is elég változatos maxra fejlődésű rendszert még több végső változóvá alakítja át.
A Diablo 3-ban is jók a major, és minor skillek - de úgyis mindenki a legerősebbeket fogja használni a végén, mert egyértelmű melyek azok - a WOW-ban, ahol számít a mozgás i a harcban közel sem az.
A WOW hype se kisebb, mint a Diablo - viszont az a játék játszhatóságban, és innovációban tényleg verhetetlen (és a sztori szál is változatosan újul meg mindig).

Ca3sar

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: DIABLO
HozzászólásElküldve: 2012.06.01. 13:54 
Rang 6

a barbárral 17ora alatt 32es szintre jutottam; mig a demon hunterrel 28ora alatt a 22re.

d vs ds:
- a sztori. soha nem izgatott különösebben. ugyis meg kell ölni mindenkit. amugy meg jön a gonosz és csak én gyözhetem le.
minnél jobb a sztori annál kötöttebb a játék. itt a total war ahol nincs sztori és arra mész amerre akarsz.
- a skill rendszer az a ds2ben kb megegyezett a d2vel. a d3 meg a torchlight1 rendszerének a változata.
- a szépség. nekem ez sokat számit. a ds2nél szebbet még nem láttam.
- a pája széle a ds1-2ben sok esetben nem látszott, mert virágok és fák sürüjébe veszett. a d3ban keritéssel körbevett világban gyilkolsz.
- a térkép. a ds1 eleve 2 térképpel lett kiadva. az egyik egy megszokott egyutas. a másikban ha eltévedtél 2es szinten is beleszaladhattál akár 50es szintu lényekbe; hatalmas keresztül-kasul bejárhato világ. a d3hoz is csak egy egyutas térképet kaptunk.
a d3ban nagy és bejárhato pájákat igértek; a d2ben nagyobbak voltak.
- játszhatoság. a ds-t 5gombos egérrel lehet billentyü nélkül játszani. a d2-3mat nem.
volt külön gomb arra a dsben, hogy minden tárgyat összeszedjen. a d-ben mindenre egyesével kell klikkelni.
- a kalandok. a ds2ben az utolso világ küldetései között is van amit az elsö világban kellett megoldani. baráttal sokat játszva is csak a 3/4ét tudtuk megoldani a mellékküldetéseknek. (pl: van 4-5 gombakör amihez tartozo küldetést évek alatt sem oldottuk meg. másik: 28 szellemet kell megtalálni az egész játékban. némejik el is van bujva mellékküldetés titkosajtoja mögé.) a d3ban ahol egyszer már jártál ott nincs már dolgod. a ds2ben ujra és ujra be kell mászkálni az egész világot.
- rejtett hejek. a ds2 tele van titkos és nehezen megtalálhato kapcsolokkal, amik jo része titkos ajtot nyit. a d3ban alig van kapcsolo és az egyböl dobja a kincset.
- a kincstolvajt átvették a ds2böl viszont a mimicet kihagyták. a mimic átlagos ládának néz ki, de amikor kinyitnád rádtámad. föszörnyek gyengék hozzá képest. mindig trükkösen kell elintézni, mert szemböl 2 3fös csapatot is kinyir.
az elsö mimicnél majdnem szivrohamot kaptam és még a d3nál is elszaladok néha ládanyitás után.

játszhato a d3 de nem ad többet mint az elödei. söt több dologban is visszalépett.
a ds3nak meg semmi köze a ds1-2höz; csak a név.

a torchlight2re vagyok kiváncsi, mert azt a d2 eredeti csapata késziti. a torchlight1(7-900ft) az kb a ds2 és a d3 ötvözete; na ezért volt csalodás a d3.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 56 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC