Pontos idő: 2017.12.11. 05:44

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 1 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Hardware
HozzászólásElküldve: 2016.03.09. 08:42 
Rang 2

TWO Support tag
A Total War: Warhammer rendszerkövetelményei:

PC minimumkövetelmények:
[Várhatóan 15-25 FPS a kampánytérképen és az 1v1, 20 egység vs 20 egység csatában, alacsony grafikai beállításon]
Operating System: Windows 7 64Bit
Processor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
RAM: 3GB*
Hard Drive: 35 GB
Video Card: (DirectX 11) AMD Radeon HD 5770 1024MB | NVIDIA GTS 450 1024MB | Intel HD4000 @720P
*PC integrated graphics chipsets require 4GB ram, e.g. Intel HD series

PC ajánlott követelmények:
[Várhatóan 45-55 FPS a kampánytérképen és az 1v1, 20 egység vs 20 egység csatában, magas grafikai beállításon]
Operating System: Windows 7/8.1/10 64Bit
Processor: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
RAM: 8 GB
Video Card: (DirectX 11) AMD Radeon R9 270X 2048MB | NVIDIA GeForce GTX 760 2048MB @1080P

PC 60fps+ követelmények:
[Várhatóan 60 FPS+ a kampánytérképen és az 1v1, 20 egység vs 20 egység csatában, ultramagas grafikai beállításon]
Operating System: Windows 7/8.1/10 64Bit
Processor: Intel® Core™ i7-4790K 4.0 GHz
RAM: 8 GB
Video Card: (DirectX 11) AMD Fury X or Nvidia GTX 980 @1080P

Frissítve 2016.05.19.:

A játék optimalizációjával kapcsolatban a CA egy blogbejegyzést tett közzé, melynek fontosabb részeit lefordítottam:

A Total War: Warhammer fejlesztése során a programozóknak több idejük volt a játék motorjának optimalizálására, mint eddig bármelyik résznél. A TW játékok mindig is a processzort terhelték meg a legjobban, ezért most törekedtek a többmagos processzorok lehetőségeinek kihasználására. Sikerült a játék háttérszámításait különválasztani a grafikus dolgoktól, így külön szálon futva jobban szétoszlik a terhelés. A videókártya és a processzor közti feladatmegosztást is finomították, így mindkettő azt csinálja, amiben a legjobb. Összességében, jobban kihasználják a GPU és CPU kapacitásait, és nem fog előfordulni, hogy a játék akadozik mert mindent egy magnak kell elvégeznie, a többi pedig nem csinál közben semmit.
A motort átállították 32 bitről 64 bitre, aminek nincs közvetlen hatása a teljesítményre, azonban így nem köti őket a 2 GB-os memóriakorlát. Ennek hatására a csatákban több modellt, animációt és textúrát tudnak használni. További nagy előnye még a sokkal gyorsabb körváltás, aminek azt hiszem mindenki örülni fog.
Az anti-aliasing is fejlesztve lett, kevésbé terheli a videókártyát és jobb framerate-et biztosít.
A TW: Warhammer grafikai fejlesztői az AMD mérnökeivel együttműködve dolgoznak, hogy biztosítsák a DX12 kompatibilitást. Egy patch fog érkezni ezzel kapcsolatban nem sokkal a játék megjelenése után.

A Total War: Warhammer II rendszerkövetelményei:

MINIMUM:
Op. rendszer: Windows 7 64Bit
Processzor: Intel® Core™ 2 Duo 3.0Ghz
Memória: 5 GB RAM
Grafika: NVIDIA GTX 460 1GB | AMD Radeon HD 5770 1GB | Intel HD4000 @720p
Tárhely: 60 GB szabad hely

AJÁNLOTT:
Op. rendszer: Windows 7 / 8 (8.1)/ 10 64Bit
Processzor: Intel® Core™ i5-4570 3.20GHz
Memória: 8 GB RAM
Grafika: NVIDIA GeForce GTX 770 4GB | AMD Radeon R9 290X 4GB @1080p
Tárhely: 60 GB szabad hely

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: Hardware
HozzászólásElküldve: 2017.03.29. 16:57 
(rang nélküli)

Szerbusztok tudom, hogy nem ide kellett volna írnom de nem talltam megfeleleő topikot erre a kérdésre.

Na tehát nekem a legutolsó Breton kiegészítő után a Warhammer teljes mértékig használhatatlan lett. A játékot elindítom behozza azt a lehetőséget, hogy beállíthatom milyen modot akarok használni iletve elindíthatom a játékot.A játék elindítását követően semmi se történik csak egyszerűen leállítja magát a játék. Ha a steam profilombol teszem akkor ott látható, hogy a steam szerint játék egy ideig fut majd kiírja, hogy szinkronizálás és leáll.

Valami ötlete lenne valakinek mit lehet tenni ilyen esteben?

ui.: a játékot már ujratettem az se segített, legfrissebb videókártya illesztő van felrakva semmit se használ, ill próbáltam azt is, gogy kikapcsoltam eggyes dlc-ket de semmi hatás.

Ha van valakinek ötlete mit tehetnék várom előre is köszi.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 1 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC