Pontos idő: 2017.11.25. 03:39

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 7 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: TW Attila: Hunok
HozzászólásElküldve: 2015.03.19. 20:22 
Rang 1

Üdvözlet

A hunokkal kezdtem karriert, kb 1 hónapja és bele is tettem 80 kört a játékba, viszont az rémlik kicsit zátonyra futottam.
Ki miket tapasztal ezzel a frakcióval kapcsolatban?

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Azt gondoltam ettől kicsit nagyobb az aktivitás,
vagy többen nyomják a hunokkal, vagy a kettő együtt

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: TW Attila: Hunok
HozzászólásElküldve: 2015.07.11. 09:33 
Rang 1

Hehe szia! :D Nos én szinte csak és kizárólag hunokkal tolom és meg kell mondjam valahol nekem is nehézséget jelentett. Gondolok itt több mindenre is...ezekről kicsit lentebb de a problémák orvosolhatók kisebb modokkal :)
Gondolok itt arra hogy az új frissítésben van hogy a hunok előcsatározó taktikája például hibás...
ha az ellenfél közel kerül van hogy hajlamosak közelharcba bocsátkozni...
A lovasíjászok nem tudom mióta lőnek lángoló nyilakat lóhátról....bármennyire is szeretek erdőtgyújtani ez akkor sem reális... Ott vannak még a leigázott államok (Tributary States) nem tudom hogyha minden seregüket kiírtod és leigázod őket (Subjugate) hogyan szereznek a rögtön azutáni körbe 1-2 fullos sereget ( Aki még nem figyelte meg akkor az nézzen utána ) Arról nem is beszélve hogy utána ezekkel a seregekkel amik a semmiből jöttek fellázadnak ellened. Még meg is értem hogy utálnak téged de ilyenkor a történelemben nem voltak vezetői leváltások? Tehát nem gondolom fairnek hogy eltelik 12-kör és még akkor is romlik a kapcsolat... nem azt mondom hogy rögtön szeressenek de a készítők valószínűleg úgy gondolták hogy mi majd minden háborúihoz csatlakozunk pénzt adunk nekik és amikor meggyengülünk el is árulnak minket...(az utolsóval nincs is nagy baj mert ez reális) de egyébként nem fordítva kéne legyen? Miért a leigázott mondja meg kivel legyek háborúban? Nekik kéne úgy táncolni ahogy én fütyülök nem? Legalábbis amíg meg nem erősödnek és meg nem utálnak :D Ja és az hogy lehet hogy a Bizánciaknak jobb és olcsóbb lovasságuk van (Tagmata Cavalry) mint a hunoknak... a hunok gyalogsága meg miért jobb mint a hun lovasság?xD Kissé nevetséges szerintem...

Minden esetre a diplomácia és hadászat ilyen téren érdekes sztem....
Ha a játékot nehéznek találod rakd fel Radious modját a Radious Unit modot és a Radious Blood modot... Egyedül egy hibája van ezeknek a modoknak hogy a hunok bevételét olyan drasztikusan növeli ( meg minden más népét ) hogy nem igazán lesznek pénzügyi gondjaid amíg nincsenek elit egységeid. (Bár ez nem akkora hiba de nem kell többé a fosztogatásból megélned ami a hunok esetén kissé fura...de én jobban élvezem a játékot hiszen a csaták meg minden más reálisabb és taktikusabb lett)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.21. 14:04 
Rang 1

Igazából sejtettem hogy nehéz lesz igy elsőre, én mindig birodalmat építettem :D . Az elején már elrontottam, nem hoztam létre hordákat. Viszont az érdekes hogy legalább 8 sereg kerget keresztül európán
Kipróbáltam a modokat nyugat rómával győztem is, de újraraktam a gépet és a win 8.1 nem támogatja a modmanager v2 öt . :D (legalábbis nálam, bár lehet csak steamet igényel)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.10.23. 15:42 
Rang 7

TWO Commiter | x2 ©
Jók a hunok!
H/H nehézségen jászom, 405 körül járhatok. A Balkánt végig fosztogattam, most járok Illíriában. Lovasíjjász, közeelharci lovas, és pár shock cavarly egysággel szinte bármit le lehet szedni. Lehet, hogy ez a későbbiekben változni fog, de hard szinten ilyen sereggel simán verek 2-3x-os túlerőt, csak jól kell rohangálni a lovasokkal. :D
-

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2017.02.08. 20:15 
Rang 1

Sziasztok! hogyan győzhetem le a hunokat?? a sok lovasijász ellen mit ajánlanátok??? meg állandóan fullos seregekkel jönnek. minél nagyobb a birodalmam sajnos automatikusan ellenségeim lesznek. valaki tud valami jó tippet ellenük?? ( Gótokkal vagyok )

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára djdream 2017.02.09. 08:20-kor.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2017.02.09. 07:11 
Rang 8

Sok talpas íjász (lovas íjászok ellen) és őket védő egységek (lándzsás a nehézlovasság ellen, lovasság az átkarolások ellen).
Ha van ostromgéped és közéjük durrantassz párat felpiszkálhatod őket és akkor hajlamosak a hit-and-run taktikából átmenni frontális támadásba.

"Mi a politika titka? Köss egy jó szerződést Oroszországgal" - Otto von Bismarck

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2017.02.09. 08:20 
Rang 1

aha ok megpróbálom igy köszi

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 7 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC