Pontos idő: 2017.11.23. 22:26

Időzóna: UTC

New Topic Post Reply  [ 52 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Total War: ATTILA - ( magyarítás )
HozzászólásElküldve: 2015.05.02. 09:52 
Rang 1

Edward írta:

Ezt nem fogod tudni követni játékkal...

Ha gondolod, odaadhatom a programom... Összehasonlítja az adott tábla előző verzióját ...

Szia Edward.

Valóban szükség lenne a programra. Pörgettem a játékkal pár kört és egyre több eltérés került elő. Át kellene szűrni az 1.1 és 1.2 sorokat mert nem passzol minden kiírás.

köszi.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólás témája: Re: TW: ATTILA - ( magyarítás )
HozzászólásElküldve: 2015.05.02. 17:18 
Rang 5

TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO Support tag
Igyekszem holnap átküldeni. Írd meg privátban az eMail címed! (bár szerintem már megvan valahol, de gyorsabb, ha átküldöd megint)

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.05.02. 18:12 
(rang nélküli)

Segitene valaki plz hogy hogyan kell telepiteni ezt a pack magyaritas fajlt? vagy hova?

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.05.03. 18:55 
Rang 1

pnagyd írta:
Segitene valaki plz hogy hogyan kell telepiteni ezt a pack magyaritas fajlt? vagy hova?

ugyn úgy kell kezelni mint a Rome II-ben a magyarosítást.
data mappába másolni majd Mod managerrel elindítani.
Annyi a különbség, hogy az Attilának külön MOD managere van. : EZ :

http://www.twcenter.net/forums/showthread.php?680966-Tool-Mod-Manager

Ha nem indul a Launch gombbal a játék, akkor csak indítsd a saját ikonjával és mennie kell. Lehet hogy megkezdett kampányra nem fogja ráhúzni. De hátha.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.05.20. 12:02 
(rang nélküli)

Sziasztok!

A .PACK kiterjesztésű Attila magyarítást, hogyan tudom felhasználni az eredeti steames játékomnál?

Válaszaitokat előre is köszönöm.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.06.22. 06:53 
(rang nélküli)

Pack file managerel meg kell nyitni a magyarítást, movie beállítással el kell menteni, majd be kell másolni a játék data mappájába és így nem kell mod manager.

Reméljük ez a magyarítás nem fog úgy kudarcba fulladni mint a rome 2-é, ott már a topik is zárva lett, ne kelljen kínos kérdésekre válaszolni hogy nincs kedv folytatni mert nincs belőle pénz. Ha meg döglött a project akkor azt is közé kéne tenni így az ember akkor nem várja, csak úgy mint a steames medieval 2 v1.52-es korrekcióját se.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.03. 16:35 
Rang 1

Üdv!
Érdeklődnék,hogy hogyan halad a magyarositás.... régen nem tettél fel új verziót.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.05. 14:44 
Rang 1

Érdekes amit írsz, de nem teljesen állt le a project.
Egyrészt némi csalódás abból adódik - részemről legalábbis - hogy szinte teljes érdekltelenség fogadta a mint a bejelentést mint a felhívást tesztelésre. Nyílván nem lehet megmondani senkinek ki mivel játszon de ha két ember keresi a fordítást akkor nyílván kevesebb lesz a kedv és a vehemencia is mintha állandóen ezt kérdeznék az emberek mikor lesz már készen.
Egyrészt engem nem érdekel a pénz saját szórakoztatásomra kezdtem el a fordítást. Igaz jó lenne segítség de ha nem kapok az se baj max később lesz készen. Eddig ketten segítettek és valószínű ha újra megkérném őket akkor segítenének újra. Amit eddig nem sikerült kivitelezni az a teszt, vagyis csak játszani kellene vele és írni mi az ami még nincs helyén de valahogy ez nem jött még össze eddig. Gondoltam nem játszik senki vele akkor meg nem kapkodok ...
Másodrészt a megjelenő pach-ek kissé felborítják a fordítás sorait amiket újra kell másolni és szinkronizálni hogy passzoljanak.
Jelenleg azon dolgozom, hogy Total War ATTILA - The Last Roman Pach fogadja a fordítás egy részét.
Bár kaptam egy segédprogramot a feliratok pach szintű szinkronizálásához, nyílván nem tudom még annyira jól kezelni, hogy időben pikk-pakk meglegyen a változás.
Továbbra is jól jön a segítség olyan formán hogy aki játszik vele írja, hogy a lefordított részek hol nem passzolnak.
Addig is újra kell másolni az új pach miatt a legtöbb sort mert kedves Creatívos barátaink megváltoztatták a sorok számát és tartalmát is tehát az eddigi táblák már nem jó az új pachekhez.
Köszi a türelmet, jön a folytatás ...
Ave.
Yag.

biji sidu írta:
Pack file managerel meg kell nyitni a magyarítást, movie beállítással el kell menteni, majd be kell másolni a játék data mappájába és így nem kell mod manager.

Reméljük ez a magyarítás nem fog úgy kudarcba fulladni mint a rome 2-é, ott már a topik is zárva lett, ne kelljen kínos kérdésekre válaszolni hogy nincs kedv folytatni mert nincs belőle pénz. Ha meg döglött a project akkor azt is közé kéne tenni így az ember akkor nem várja, csak úgy mint a steames medieval 2 v1.52-es korrekcióját se.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.05. 16:25 
Rang 1

Aktuális fordítás. max 1.1 pach ig.

https://userscloud.com/n25h9sb052t6

Észrevételeket továbbra is szívesen fogadom. :D
Az 1.3as pach alá működő fordítás szabás alatt ...

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.05. 17:16 
Rang 1

Én a tesztelésbe szívesen segítek, mert jelenleg is játszok az Attilával. Viszont nekem fent van az összes patch szóval csak akkor kezdhetném ha átszabod fordítást a legújabb patchoz.

Egyébként tényleg jól jönne a magyarítás mert beruháztam a last roman dlc-re és császár meg a császárnő olyan leveleket küldözget hogy a felét se értem :D

A fejedelemnek kegyesnek, hűségesnek, emberségesnek, őszintének, vallásosnak kell látszani, és annak lenni; de lélekben mindig elkészülni az ellenkezőjére, hogy ha a szükség úgy kívánja, aszerint tudjon cselekedni.

Machiavelli

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.06. 07:10 
Rang 1

owein írta:
Én a tesztelésbe szívesen segítek, mert jelenleg is játszok az Attilával. Viszont nekem fent van az összes patch szóval csak akkor kezdhetném ha átszabod fordítást a legújabb patchoz.

Egyébként tényleg jól jönne a magyarítás mert beruháztam a last roman dlc-re és császár meg a császárnő olyan leveleket küldözget hogy a felét se értem :D

Gyanítom, hogy a levelek fordításához nem pár nap alatt fogunk elérni. :) Egyelőre örülhetünk, ha a menüket, a játékon belüli első második szinten lévő szövegeket bele tudom tenni.
Tegnap este masszíroztam egy kicsit megint a táblákat, és hát ja ... nem kicsit szabták át még a legalalpabb részeket is. Hiába gondolnám, hogy a meglévőket csak átemelem, biztos hogy van pár sor amit beszúrtak vagy máshova linkeltek és így már borulna pár helyen és értelmetlenné tehet egyes részeket. Vagy meg se jelenik és nagy üresség lenne a helyén ahogy az első tesztek mutatták.
Ahogy elmerültem benne látszik, hogy giga mennyiségű sor van még hátra amit helyre kell tenni, hogy értelme legyen a munkának és élvezhető legyen. Nem panaszkodni akarok, engem is érdekel mivel játszom vele de soronként megírni ezt a játékot elég melós na ... márpedig jelenleg ez a legbiztosabb.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.10. 07:30 
Rang 1

Tesztelésre :

Attila Magyarosítás : 1.3.0. Build 6617 0.1.ver.

Nagyon alap. A játék mélységeit még nem értem el ...
Mivel nem tudom csatolni , így ha valakinek kell, mailba elküldöm.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.11. 23:04 
Rang 1

Frissült.
Attila HUN pack 1.3.0 pach (Build 6617) 0.2ver.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.12. 21:41 
Rang 3

Yag írta:
Frissült.
Attila HUN pack 1.3.0 pach (Build 6617) 0.2ver.

Szerintem rosszul linkelted vagy nem tudom én nem tudok rákattintani vagy valami...

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.13. 07:03 
Rang 4

TWO Veterán ©
TWO Szolgálati Érdemrend ©
TWO ADMIN Elismerés ©
TWO Support tag
Szia Yag!

Azt hiszem a munkásságod többet is érdemel!
- Ezért szeretnélek megkérni, hogy nyiss egy hasonló topicot mint Edward a Rome II.- ben ( ATTILA: magyarítás (és információk a fordításhoz ) néven.
Ezen topic hozzáférése az új információkhoz, és letöltésekhez csak nekem lesz hozzáférésem. ( Ugyanis ki lesz emelve, és le lesz zárva.
Ha az új infókat ill. a linkeket elküldöd nekem így a szekció mindég frissítve lesz.
( Alakítsd úgy a topicot ahogy szeretnéd. )
Erre azért lenne szükség, hogy ne keljen keresgélni, és még véletlen se legyen hibás és letölthetetlen a magyarításod.
Ez mellet a "TW: ATTILA - ( magyarítás )" topic megmaradna diskurálásra.

Köszönettel:

SZALIN.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.14. 07:05 
Rang 1

Este ha gép elött leszek megnézem ezt a topic dolgot, most telefonról nem babrálnék vele, de Köszi.
A gondot igazából a frissitett fájl feltöltése okoz. Naponta dolgozom vele éppen mennyi időm van, és minden ilyen mentés után lehetne frissíteni akár. Talán az a gyorsabb ha mailban elküldöm neked, majd feltöltöd ide ...? A verzió szám alapján meg lehetne látni hogy változott vagy sem ha valaki benéz, max írunk ide vagy az új topiba, hogy frissült.
Újra konfigoltan a fájlt, és csak azokat a táblákat emeltem át kompletten amikben nem volt sor többlet vagy elvétel vagy csere. A többit soronként kell leellenörizni, hogy bekerüljenek a kifejezések. Ezért lehet az, hogy most még azt látni kevesebb van lefordítva mint volt. Valójában egy csomó új dialog szöveg panel került bele a játékba ami eddig nem is volt lásd Az utolsó Római küldetés, igy kevesebbnek tünhet, mint, mert ahhoz még nem nyúltam.
Az viszont nem egyszerű,hogy forditok és utána teszt játszok, mert időben dupla tartam kellene hozzá mint van. Igy vagy forditok vagy tesztelem ...játszanék is de akkor ne nem íródik a magyar része. Ezért lenne jó ha lenne még pár bátor ember kik tesztjátszanána. A javítás is melós mert idő mire megtalálom, higy bizonyos szó, melyik táblában is van. Tegnap majd 20 perc ment rá mire megtaláltam egy kifejezést ... Érdekes volt hogy látszólag egy helyen lévő kifejezések nem egy táblában vannak, hanem külön több helyen és a játék teszi egy sorba vahy egy panelra a játékban ... Ezért tűnhet néha hiányosnak egy-egy rész.

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.14. 17:01 
Rang 1

Yag, a magyarítás amit átküldtél nem tudom működésbe hozni. Lehet hogy rossz mappába másoltam, de a mod managerbe az írj hogy egy régebbi verzióhoz készült: Kép

A fejedelemnek kegyesnek, hűségesnek, emberségesnek, őszintének, vallásosnak kell látszani, és annak lenni; de lélekben mindig elkészülni az ellenkezőjére, hogy ha a szükség úgy kívánja, aszerint tudjon cselekedni.

Machiavelli

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.14. 17:25 
Rang 1

Egyrészt én MOD managerrel kezelem.
másrészt meg ez a verzióm amin futtattom, elvileg jónak kellene lennie.

Kép
http://www.kepfeltoltes.hu

Kép
http://www.kepfeltoltes.hu

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.14. 17:39 
Rang 1

Letöltöttem ezt a mod manager programot és ha ezzel indítom akkor tényleg működik, köszi :)

Machiavelli

Vissza a tetejére
 Profile  

HozzászólásElküldve: 2015.07.14. 19:32 
Rang 1

Remek. Egy sikerrel több :)

@Szalin :
Kellene nekem egy mail cím amire küldhetem az aktuális frissítést.
dobj egy levelet kérlek a yag.kbg@gmail.com-ra.

Köszi.

Vissza a tetejére
 Profile  

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
New Topic Post Reply  [ 52 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3  Következő

Időzóna: UTC